نمناک اخبارورزشی ماجرای شماره 25 پیرهن علی کریمی مقابل تیم لالیگا
علی کریمی ، تیم ستارگان لالیگا
بازی تیم ستارگان ایران با ستارگان لالیگا خالی از حاشیه نبود , علی کریمی مجبور شد پیراهن شماره 25 را بپوشد و از کیفیت لباس ها هم اعتراض داشت.

چرا علی کریمی مقابل تیم لالیگا شماره 25 را پوشید؟

جادوگر شماره 8 فوتبال ایران در بازی تیم های ستارگان فوتبال ایران و لالیگا با شماره عجیب 25 به میدان رفت.

علی کریمی در اکثر تیم ها شماره 8 را پوشیده اما این بار قرار بود شماره 8 را به مهدی هاشمی نسب بدهد که از او بزرگتر است و به احترام هادی نوروزی شماره 24 را بپوشد.
علی کریمی

علی کریمی با پیرهن شماره 25 در تیم ستارگان


لباس های تیم ظهر بازی سفارش داده شد اما وقتی به رختکن آمد سایز پیراهن شماره 24 اسمال(s) بوده و شورت ورزشی آن ایکس لارج!

علی کریمی که از اتفاق پیش آمده به شدت عصبانی بوده مجبور می شود در این بازی پیراهن شماره 25 را بپوشد. کریمی حتی بعد از بازی هم از اتفاقات رخ داده به شدت شاکی بوده و انتقاداتی درخصوص وضعیت ناامیدکننده تولید لباس های ورزشی مطرح کرد.

جالب این جاست که پیراهن شماره 8 اصلا برای این بازی حاضر نشده و به نام هنرمندی تهیه شده که در این بازی حاضر نبوده و هاشمی نسب هم با شماره 4 بازی کرد و تیم ستارگان شماره 8 نداشت!
البته این پایان ماجرا نبود زیرا میزبان بازی که قول أهدای یک سکه تمام بهار آزادی به ستاره ها از طرف اسپانسر رو داده بود، در نهایت این کار را هم نکرد و ستاره های ایران را به نوعی سرکار گذاشت!

ماجرای شماره 25 پیرهن علی کریمی مقابل تیم لالیگا

ماجرای شماره 25 پیرهن علی کریمی مقابل تیم لالیگا
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف