نمناک ورزشفوتبال آرم عجیب و سوال برانگیز کوله پشتی علی کریمی !
علی کریمی ، بازیکن سابق پرسپولیس
علی کریمی در کلاس مربیگری درجه سی فوتبال حضور دارد اما با کوله پشتی عجیبی که آرم باشگاه الاهلی را دارد.
تاریخ انتشار : 20 آبان 1395

کوله پشتی عجیب علی کریمی

بازیکن سابق پرسپولیس با کوله ای سر کلاس مربیگری درجه سی فوتبال می رود که آرم باشگاه الاهلی روی آن نقش بسته است. کلاس مربیگری درجه سی فوتبال ایران لژیونر از فوتبال امارات و باشگاه الاهلی نداشت، بلکه این ساک دستی علی کریمی است که روزگاری در این باشگاه قلب مدیران و مالکان آن را از آن خود کرده بود و لقب جادوگر را از آن خود کرد.

 اینکه چرا علی کریمی از بین این همه برند ساک دستی باشگاه اماراتی اش را همراه دارد، سوالی است که شاید مسئولان پرسپولیس بهتر بتوانند آن را پاسخ دهند.

 

علی کریمی

کوله پشتی علی کریمی با آرم باشگاه الاهلی

علی کریمی بازیکن محبوب و بزرگ فوتبال بالاخره در کلاس های مربیگری حضور یافت و این عکس هاکی از حضور این بازیکن در این کلاس ها می باشد.

علی کریمی

علی کریمی در کلاس مربیگری

تعدادی از بازیکنان اسبق فوتبال کشورمان که مدتی است فوتبال را کنار گذاشته اند در کلاس های مربیگری درجه C آسیا شرکت کردند. علی کریمی، جواد کاظمیان، محمد محمدی، فرزاد آشوبی، محسن بیاتی نیا، علیرضا نیکبخت واحدی و … از جمله چهره های مطرح در این کلاس ها هستند.

آرم عجیب و سوال برانگیز کوله پشتی علی کریمی !

آرم عجیب و سوال برانگیز کوله پشتی علی کریمی !
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از خبر داغ -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف