نمناک اخبارورزشی علی کریمی قصد مربیگری در پرسپولیس را دارد ؟
علی کریمی ، کلاس مربیگری c آسیا
حضور علی کریمی در کلاس مربیگری باعث شد یک سری شایعات درباره مربیگری او بوجود بیاد که علی کریمی پاسخ شایعات را داد.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1395

شایعه حضور علی کریمی در کادر فنی پرسپولیس

علی کریمی، اسطوره پرسپولیسی ها که از محبوبیت زیادی در بین اهالی فوتبال برخودار است، به موضوع حضور در کادر فنی پرسپولیس واکنش نشان داد.

علی کریمی، جواد کاظمیان و علیرضا نیکبخت واحدی ستاره های کلاس مربیگری c آسیا هستند. این بازیکنان سابق که این روزها مربیگری را آموزش می بینند، امروز آخرین جلسه کوچینگ را برگزار کردند تا شنبه امتحان بدهند.

علی کریمی

علی کریمی در کلاس مربیگری

 اسطوره فوتبال ایران که سابقه کوتاهی روی نیمکت تیم ملی به عنوان دستیار کی روش را داشته، اکنون درصدد برآمده که به روش اصولی تر وارد عرصه مربیگری شود. در همین حال، یکی از کسانی که از همین ابتدا به کریمی دلگرمی داده، برانکو ایوانکوویچ است. این مربی کروات همواره رابطه خوبی با علی کریمی داشته و از زمان حضور در پرسپولیس هم رابطه عمیقتری بین دو طرف بوجود آمد. در همین حال، برانکو در صحبت های که اخیرا داشت تاکید کرد که از حضور کریمی در کلاس های مربیگری خوشحال است و امیدوار است که کریمی در این راه به موفقیت برسد. صحبت هایی که البته بدون حرف و حدیث نبود و باعث شد این گمانه زنی شکل بگیرد که کریمی قصد دارد پس از طی کلاس ها، به عنوان مربی و دستیار با سرمربی کروات پرسپولیس همکاری کند.

امروز کریمی به این شایعه واکنش نشان داد با اذعان به اینکه هنوز برنامه دقیقی برای مربیگری ندارد تاکید کرد که حضور او در این کلاس ها برای گرفتن پست مربیگری در پرسپولیس نیست. وی اضافه کرد:” مگر هر کس در کلاس مربیگری شرکت می کند قصد حضور در پرسپولیس را دارد؟ در این کلاس ها ثبت نام و حضور پیدا کردم تا دانش فوتبالم را به روز کنم”.

علی کریمی قصد مربیگری در پرسپولیس را دارد ؟

برگرفته از پارس نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف