نمناک ورزشفوتبال پاسخ قاطع علی کریمی به امیر تتلو
علی کریمی ، سرمربی نفت تهران
بعد از مطرح شدن شایعه حضور خواننده زیرزمینی در نفت، علی کریمی درجلسه ای که با مالک باشگاه داشته، بشدت با این موضوع مخالفت کرده است.
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1396

«نه» قاطعانه علی کریمی به تتلو

سرمربی نفت جلوی خواسته نامتعارف مالک باشگاه ایستاد. علاقه یک خواننده زیرزمینی به فوتبال که بارها برای باشگاه ها و بازیکنان حاشیه هایی آفریده، این بار گریبان علی کریمی را گرفته است، اگرچه سرمربی تازه وارد نفت طلاییه موضع سختی مقابل این موضوع گرفته است.

یادآوری خاطرات پرسپولیس
در شرایطی مالک جدید باشگاه نفت طلاییه از علاقه خود به یک خواننده زیرزمینی سخن به میان آورده که این مسأله به حاشیه های اطراف این تیم افزوده است. چند سال قبل و زمانی که «امیر تتلو» به واسطه رابطه اش با چند بازیکن پرسپولیس ازجمله پیام صادقیان در محل تمرینات این تیم حاضر می شد، با چنین واکنشی از سوی علی کریمی که کاپیتان سرخ ها بود، مواجه شد:«بهتر است این دوست عزیز ما در حیطه ای که اتفاقا در آن موفق است، فعالیت کند!» این موضوع نشان می دهد که این خواننده زیرزمینی خاطره خوشی از برخورد با علی کریمی در ذهنش ندارد. 

 علی کریمی

کریمی به خواننده زیر زمینی نه گفت 

علاقه مالک باشگاه به تتلو!

جهانیان، مالک باشگاه نفت طلاییه در شرایطی که به نظر می رسد چالش های زیادی پیش روی خود برای رساندن این باشگاه به روزهای خوب خودش دارد، فعلا غرق در حواشی شده است. او در نامه ای به حمایت از خواننده زیرزمینی پرداخت و به نظر می رسد علاقه زیادی به جذب او دارد! طرفداران مجازی تتلو، این مدیر تازه وارد فوتبال را وسوسه کرده تا برای نفت طلاییه از این طریق هوادار جمع کند. این خواننده زیرزمینی در روزهای اخیر روی صفحه شخصی اش برای مالک نفت طلاییه سنگ تمام گذاشته و حتی در بازی مقابل گسترش فولاد از طرفداران مجازی اش خواسته بود به ورزشگاه بروند. البته حضور حدود ٥٠٠ هوادار که اکثرا به واسطه حضور علی کریمی به حمایت از نفت می پرداختند، نشان داد که حساب کردن روی طرفداران میلیونی تتلو اشتباه است.

مخالفت قاطع علی کریمی
بعد از مطرح شدن شایعه حضور خواننده زیرزمینی در نفت، علی کریمی درجلسه ای که با مالک باشگاه داشته، بشدت با این موضوع مخالفت کرده است. از شخصیت جادوگر فوتبال ایران هم چیزی جز این برنمی آید که با ورود چنین مسائلی به تیمش برخورد جدی کند. با این حال به نظر می رسد مالک باشگاه نفت همچنان به دنبال راهکاری است که کریمی را متقاعد کند اما سرمربی نفت حتی در تمرینات و در پاسخ به پرسش چند بازیکن باتجربه تیمش در این باره نیز اعلام کرده؛ ورود امیر تتلو به تمرینات نفت اتفاقی غیرممکن است.

پاسخ قاطع علی کریمی به امیر تتلو

پاسخ قاطع علی کریمی به امیر تتلو
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 16
برگرفته از شهروند/ی
این مطلب مفید بود ؟ 15 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف