نمناک اخبارورزشی ماجرای عقد قرارداد استقلال با علی کریمی
علی کریمی ، مدیران باشگاه استقلال
مدیر اسبق استقلال اظهار داشت علی کریمی قراردادی به مبلغ 5 میلیون تومان با ما امضاء کرد و در نهایت قرارداد با کریمی بسته شد.
تاریخ انتشار : 21 آذر 1396

ماجرای قرارداد علی کریمی با استقلال

یکی از مدیران استقلال در مورد عقد قرارداد با علی کریمی اسطوره پرسپولیسی ها توضیحاتی را بیان کرد. کامران منزوی سرپرست اسبق استقلال درباره عقد قرارداد داخلی با علی کریمی گفت:با علی کریمی قرارداد بستم و هنوز هم این قرارداد را دارم و در منزل یکی از کارمندان باشگاه موجود است.

او ادامه داد:علی کریمی قراردادی به مبلغ 5 میلیون تومان با ما امضاء کرد. در نهایت قرارداد با کریمی بسته شد و شیرینی هم خوردیم و دست دادیم. همچنین به او اعلام کردم که آیا بابت عقد قرارداد پولی می خواهد یا خیر که او گفت:خیر. حتی به او گفتم که پول موجود است، اما او بدون گرفتن پولی قراردادش را امضاء کرد.

سرپرست اسبق استقلال بیان کرد:تنها نقطه تاریک این بود که کریمی پول نگرفت. سپس به بازی سالنی رفتیم و با توجه به اتفاقاتی که در آنجا رخ داد و از طرفی هم هواداران استقلال که نمی دانستند علی کریمی بازیکن تیمشان است با او درگیر شدند چرا که ما در آن زمان، عقد قرارداد ، آن را افشا نمی کردیم.

علی کریمی

کریمی قرار بود استقلالی شود

با تمام این اتفاقات ما هم در آن سالن حضور داشتیم، اما نمی توانستیم به هواداران بگوییم که ما یک ستاره پیدا کردیم و این کار ها را نکنید و او را نزنید. در نهایت علی رفت و در آخر شد علی کریمی.

قرارداد علی کریمی با استقلال از زبان خودش:

علی کریمی اعتراف کرده که با استقلال تهران قرارداد داخلی بسته بود. علی کریمی اسطوره باشگاه پرسپولیس در مصاحبه ای درباره آغاز فوتبال خود گفت:«من با تیم نفت در نوجوانی قرارداد امضا کردم و سپس به سایپا رفتم. ولی بعد از مدتی سایپا منحل شد و در آن موقع فرشید برادر بزرگ ترم به عنوان سرباز در فتح حضور یافت. من هم آن جا رفتم و فوتبال سالنی هم سبب شد که مورد توجه پرسپولیس قرار گیرم. قبلا هم گفته ام که با استقلال قرارداد داخلی امضا کردم. اما خدا را شکر در آن موقع قرارداد داخلی اعتباری نداشت و قرارداد من کنسل شد.»

این مصاحبه علی کریمی نشان می دهد که ادعای علی فتح الله زاده درست بوده است. فتح الله زاده قبلا گفته بود که با علی کریمی قرارداد داخلی بسته بود اما کسی این حرف او را باور نمی کرد. مدیرعامل سابق استقلالی ها گفته بود که با کریمی تمام کرده اما به دلیل اینکه در بازی سالنی فتح و استقلال، آبی ها علیه کریمی شعار داده بودند به پرسپولیس رفته بود.

ماجرای عقد قرارداد استقلال با علی کریمی

ماجرای عقد قرارداد استقلال با علی کریمی
: امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان،نود/ی
این مطلب مفید بود ؟
3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف