نمناک فرهنگ و هنرچهره ها زهره فکور صبور بینی اش را عمل کرده است؟!
زهره فکور صبور ، زهره فکور صبور بازیگر
زهره فکور صبور بازیگر سریال پنچری در خصوص عمل های زیبایی بازیگران صحبت کرد و گفت :واقعا من هیچ عملی را روی بینی ام انجام نداده ام.

عمل های زیبایی بازیگران از دیدگاه زهره فکور صبور

زهره فکور صبور بازیگری که با تازگی در سریال پنچری به ایفای نقش پرداخته بود پای گفتگوی ما نشست و درباره عمل های زیبایی بازیگران صحبت کرد و عمل زیبایی روی بینی اش را رد کرد و گفت :من هیچ عملی روی بینی ام نکرده ام.

روایت زهره فکور صبور درباره جراحی های زیبایی

زهره فکورصبور بازیگر تئاتر و تلویزیون درخصوص تاثیر زیبایی در انتخاب بازیگران توسط کارگردان ها گفت:از نظر من زیبایی اهمیت چندانی در بازیگری ندارد و بازی خوب در اکثر مواقع ملاک اصلی برای انتخاب بازیگران خواهد بود.

وی در همین راستا ادامه داد:در سالهای قبل زیبایی بخشی از ملاک برخی فیلمسازان برای انتخاب بازیگر بود اما در سینمای امروز بیشتر بازی خوب می تواند معیار صحیح انتخاب یک بازیگر باشد و به چهره ربط چندانی ندارد.

بازیگر سریال "پنچری"، انتخاب بازیگر بر حسب زیبایی را محکوم به شکست دانست و تاکید کرد:برخی ممکن است به خاطر زیبایی انتخاب شوند و در طی مدتی تعداد زیادی فیلم هم بازی کنند اما بعد از گذشت زمان و با مشخص شدن کیفیت بازی شان از صحنه محو می شوند.

وی با نقد به نظرات کابران در فضای مجازی درباره زیبایی بازیگران تصریح کرد:متاسفانه امروزه در بین برخی باب شده که به سرعت به کوچک ترین تغییرات ظاهری بازیگران واکنش نشان می دهند. به عنوان مثال اگر کمی چاق یا لاغر شوید می گویند بدون شک عمل خاصی را انجام داده است. حال اگر ظاهرت عوض شده باشد سریعاً انگ عمل زیبایی و این جور چیزها را به شما می بندند و این اتفاق به هیچ عنوان خوب نیست.

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور بازیگر سریال پنچری

بازیگر سریال دردسرهای عظیم با اشاره به عدم انجام عمل بینی افزود:شخص من در صفحه مجازی بارها پیام هایی مبنی بر اینکه چرا بینی ات را عمل کرده ای دریافت کردم اما در واقع من هیچ عملی را روی بینی ام انجام نداده ام. البته من همواره با صبر به این پیام ها جواب می دهم و سعی می کنم در حد توان مخاطب را متقاعد کنم. این اتفاقی است که در میان برخی افراد باب شده که در مورد هرچیزی و هر جا نظر بدهند.

وی تغییر در ظاهر افراد را طبیعی خواند و ادامه داد:متاسفانه بعضی نمی خواهند بپذیرند که اگر چهره یک نفر عوض می شود صرفاً در نتیجه عمل نیست و ممکن است به علت رسیدگی به پوست اتفاق افتاده باشد. البته این را هم بگویم عمل زیبایی از نظر من اگر صدمه ای ایجاد نکند بد نیست.

فکورصبور با اشاره به انجام عمل پروتز خود خاطرنشان کرد:تنها عمل زیبایی که در زندگی کرده ام مربوط به تزریق پروتز لب بوده است که آن را هم به دلیل عدم رضایت برداشتم. من اینکار را نه برای حرف هایی که می شنیدم بلکه برای راحتی و رضایت خودم انجام دادم.

زهره فکور صبور بینی اش را عمل کرده است؟!

زهره فکور صبور بینی اش را عمل کرده است؟!
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف