نمناک اخبارپزشکی و سلامت علاقمندان به عمل های زیبایی توجه کنند
عمل زیبایی ، مراکز عمل زیبایی بینی
عمل های زیبایی علاقمندان بسیاری دارند که افراد باید دقت کنند کلینیک های زیبایی غیرفانونی نباشند و مواد مصرفی آنها مجوز داشته باشد.
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1395
بازدید : 1,931 نفر

هشدار به طرفداران عمل زیبایی

در همه رشته های پزشکی، جراحی جنبه نجات بیمار از درد و رنج را دارد ولی در اقصی نقاط دنیا و کشورمان افرادی دیده می شوند که از روی میل و رغبت و بدون داشتن عارضه پزشکی، اقدام به جراحی می کنند.

عمل زیبایی

علاقمندان به عمل زیبایی

مدیر کل بازرسی، پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه کلینیک های زیبایی که در کشور بسیار زیاد شده اند و بسیاری از کلینیک ها نیز هستند که به صورت غیر قانونی فعالیت دارند که باید مسئولین مربوطه نظارت های خود را با جدیت داشته باشند، اظهار داشت:بازرسی از کلینیک ها بر عهده چند سازمان در حوزه های مختلف است.

 اسلامی تبار افزود:مواد مصرفی و تجهیزاتی که در کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد باید مجوزهای لازم را از سازمان غذا و دارو داشته باشد تا بتواند در کلینیک هایی که به صورت قانونی فعالیت می کنند مورد استفاده قرار گیرد.

وی گفت:مراجعه کنندگان به کلینیک ها حتما همه شرایط را از سازمان های مربوطه مورد استعلام قرار دهند و از امکانات کلینیک از لحاظ سلامتی و اصل بودن مطمئن شوند.

مدیر کل بازرسی، پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو در پایان به ایفدونا گفت:اگر از کلینیک هایی شکایتی شود بر اساس دستورالعمل ها و قوانین مربوطه برخورد جدی می شود.

علاقمندان به عمل های زیبایی توجه کنند

علاقمندان به عمل های زیبایی توجه کنند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از مشرق -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف