نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازیگر معروف کلیه اش را به سلنا گومز داد +عکس
سلنا گومز ، سلنا گومز خواننده
فرانسیا راییسا بازیگر سریال هایی چون «زندگی مخفی نوجوان آمریکایی» و «سی اس آی» کلیه اش را به سلنا گومز اهدا کرد و این خواننده با انتشار پستی از این بازیگر معروف تشکر کرد.
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1396

بازیگری که کلیه اش را به سلنا گومز داد که بود

سلنا گومز خواننده جوان و پرطرفدار آمریکایی مدتی پیش درگیر بیماری کلیوی شد و مجبور به عمل پیوند کلیه شد. بازیگر معروف کلیه اش را به سلنا گومز اهدا کرد.

فرانسیا راییسا کلیه اش را به سلنا گومز داد

سلنا گومز خواننده و بازیگر سرشناس آمریکایی چندی پیش عمل پیوند کلیه را از سر گذرانده است. کسی که کلیه را به او اهدا کرده، فرانسیا راییسا بازیگر سریال هایی چون «زندگی مخفی نوجوان آمریکایی» و «سی اس آی» است.

گومز پنجشنبه 23 شهریور در اینستاگرام این خبر را منتشر کرد و این عمل را دلیل غیبت چند وقت اخیر خود خواند. البته در این نوشته اینستاگرامی اشاره ای به محل و شرایط عمل جراحی نشده است.

او در این باره نوشته است:«واژه ها برای تشکر از فرانسیا راییسا کافی نیستند. او برترین هدیه را به من داد و با اهدای کلیه اش فداکاری بزرگی کرد.»

سلنا گومز

سلنا گومز در بیمارستان بعد از عمل پیوند کلیه

همراه با این نوشته ها تصویری از گومز و راییسا روی تخت بیمارستان نیز منتشر شده است. گومز 25 سال و راییسا 29 سال سن دارد.

سلنا گومز سال 2015 اعلام کرد که به بیماری لوپوس مبتلا است و چند وقتی برای رویارویی با افسردگی و حملات اضطراب ناشی از بیماری از فعالیت حرفه ای کناره گرفت.

پیوند کلیه جالب سلنا گومز

بازیگر معروف کلیه اش را به سلنا گومز داد +عکس
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 35
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 33 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف