نمناک فرهنگ و هنرچهره ها عمو پورنگ با یک برنامه جدید
داریوش فرضیایی ، امیر محمد عمو پورنگ
عمو پورنگ مجری محبوب برنامه های کودک ضمن رد شایعات اخیر از تدارک برنامه ای جدید خبر داد و اعلام کرد با ایده هایی نو به تلویزیون برمیگردد.

داریوش فرضیایی مجری برنامه عمو پورنگ، از تدارک برنامه ای جدید برای شبکه کودک برنامه خبر داد.

فرضیایی در در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، اظهار داشت:طرح هایی برای سری جدید برنامه داریم.
وی درمورد اتمام برنامه های عموپورنگ و حواشی به وجود آمده، گفت:نمی دانم چرا هر وقت برنامه هایمان تمام می شود؛ بازار شایعات پشت سرمان شلوغ می شود.
 
میرمحمد و عمو پورنگ
 
مجری برنامه عموپورنگ افزود:شایعاتی همچون دستگیری و بردن عمو پورنگ و یا بسته شدن برنامه در محافل می پیچد، اما باید تاکید کنم که این مطالب فاقد ارزش است.
فرضیایی ادامه داد:معمولا هفت یا هشت ماه دیگر برنامه نمی سازیم و پس از آن با طرحی نو و ایده هایی جذاب بار دیگر روی آنتن می رویم.
وی خاطرنشان کرد:برای سری جدید عمو پورنگ اگر خدا عمری دهد در خدمت مردم خواهیم بود.
فرضیایی درمورد اسم برنامه عمو پورنگ اظهار داشت:در سال 1378 برنامه ای عروسکی با عنوان پورنگ و تورنگ به روی آنتن سیما می رفت، که پس از اتمام دیگر این عروسک ها در برنامه جدید نبودند و فقط اسم پورنگ ماند.
وی یادآور شد:اسم عمو پورنگ یک عنوان فانتزی است که بچه ها در ذهنشان می ماند و بر همین اساس نیز در برنامه های جدید از آن بهره بردیم.

عمو پورنگ با یک برنامه جدید

عمو پورنگ با یک برنامه جدید
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 142
برگرفته از ایرنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 128 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف