نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون عذرخواهی عمو پورنگ از مردم!
عمو پورنگ ، محله گل و بلبل
داریوش فرضیایی مجری مشهور به عمو پورنگ در خصوص عدم پخش برنامه محله گل و بلبل از مردم عذرخواهی کرد.

ماجرای عذرخواهی عمو پورنگ

 

داریوش فرضیایی بخاطر پخش نشدن برنامه محله گل و بلبل از مردم معذرت خواهی کرد.

 با پخش تیزر تبلیغاتی محله گل و بلبل ، نوید پخش این برنامه از روز دوشنبه به مخاطبان داده شد و بعد از ظهر روز گذشته نیز عمو پورنگ با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش این مطلب را که «محله گل و بلبل» از امروز به صورت روزانه پخش خواهد شد، یادآوری کرد.

با فرا رسیدن ساعت پخش این برنامه و عدم نمایش آن از شبکه دوم سیما، مخاطبان این برنامه با مراجعه به صفحه این مجری تلویزیون در اینستاگرام و ثبت کامنت های متعدد علت را از وی جویا شدند.

فرضیایی نیز با انتشار پستی، درباره این مساله توضیح داد و از مخاطبانش عذرخواهی کرد. او نوشت:

داریوش فرضیایی

«سلام دوستان

بابت عدم پخش برنامه امروز از صمیم قلب عذرخواهی می کنم.

به جان عزیزترین کس در زندگیم (مادرم) بنده هم مثل شما دیروز تیزر پخش برنامه را که زیرنویس کرده بودند از فردا هر روز پخش می شود را دیدم و بر این باور شدم که امروز صد در صد پخش خواهد شد.

فراموش نکنید پخش یا عدم پخش اصلا به ما مربوط نمی شود.»

او همچنین در پیامی صوتی که از کانال تلگرامش منتشر کرد، ضمن اعلام اینکه از دلیل عدم پخش این برنامه هیچ اطلاعی ندارد، مجددا از مردم عذرخواهی کرد. این مجری، اطلاع رسانی صفحه اش را مبتنی بر پست اینستاگرامی درویشعلی پور کارگردان این برنامه اعلام کرد.

فرضیایی در ادامه گفت:گروه برنامه ساز عمو پورنگ همه تلاش خود را کردند تا مجموعه ای تولید کنند که بتواند شما را شاد کند و بخنداند. اینکه برنامه پخش نشد، دست من یا عوامل نیست و شبکه دو باید این برنامه را پخش کند.

عمو پورنگ با اعلام اینکه پس از این درباره زمان و پخش برنامه اظهارنظر نخواهد کرد، گفت:از مردم و بچه هایی که به امید پخش شدن «محله گل و بلبل» پای تلویزیون نشسته اند، خجالت می کشم.

او در نهایت با امید به پخش برنامه، مردم را در جریان روند تولید برنامه قرار داد و گفت:گروه «محله گل و بلبل» وظایف خود را درباره تولید و تدوین برنامه انجام داده اند و مساله عدم پخش آن ارتباطی با اعضای این گروه ندارد و تصمیم پخش یا عدم پخش آن بر عهده مسئولان شبکه دو است.

احمد درویشعلی پور کارگردان «محله گل و بلبل» نیز پس از پخش نشدن برنامه در ساعت مقرر با انتشار پستی از مردم عذرخواهی کرد:«بابت عدم پخش «محله گل و بلبل» از همه عذرخواهی می کنم ...

با توجه به تغییرات متعدد در برنامه ریزی زمان پخش این مجموعه کار اطلاع رسانی برای بنده هم به عنوان کارگردان بسیار سخت شده است. باز هم عذر میخوام»

همه این مسائل و ناهماهنگی در پخش یک برنامه پرمخاطب کودک از تلویزیون در حالی اتفاق افتاده که تیزرهای پخش این برنامه روز دوشنبه از شبکه دو سیما پخش شده و در کنداکتور پخشی که در سایت این شبکه تلویزیونی قرار دارد، نام این برنامه برای پخش در ساعت 18:15 سه شنبه ذکر شده بود.

 

عمو پورنگ ، علت پخش نشدن برنامه محله گل و بلبل از زبان عمو پورنگ

عذرخواهی عمو پورنگ از مردم!
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 99
برگرفته از خبرآنلاین - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 90 9
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف