نمناک سرگرمیآیا میدانید عمیق ترین استخر جهان با ویژگی های خارق العاده
در کشور لهستان عمیق ترین استخر جهان با عمق 45 متر که معادل 27 استخر بزرگ می باشد در حال ساخت است.

عمیق ترین استخر جهان با طراحی فوق العاده

عمیق ترین استخر جهان که غواصان می توانند دوستش داشته باشند با عمق 45 متر است و 10 اتوبوس دو طبقه در آن جا می گیرند. این استخر در دهکده "پولیش" در نزدیکی "ورشو" در اواخر سال جاری احداث شده است و دیپ اسپات، آب کافی برای پر کردن 27 استخر شنای کوتاه مدت المپیک را در اختیار خواهد داشت.

عمیق ترین استخر جهان

عمیق ترین استخر جهان در لهستان

دیپ اسپات عمیق ترین استخر جهان

دیپ اسپات در لهستان که تصاویرش را در بخش سرگرمی نمناک مشاهده می کنید، در اواخر سال جاری آماده افتتاح می شود و برای پر کردن و لبریز شدن آن، معادل 27 استخر بزرگ المپیک آب نیاز است و فقط غواصان نیستند که می توانند از آن استفاده کنند - زیرا این استخر برای عموم مردم در پاییز جاری باز خواهد بود، تا بتوانند مهارت های شنای زیر آب خود را تا حد مجاز تست کنند.

دیپ اسپات

عمیق ترین استخر جهان با عمق 45 متر

"دیپ اسپات" در کشور لهستان در شهر امسزکزکزونو واقع شده است و حدود 72 کیلومتر دورتر از شهر ورشو پایتخت کشور قرار دارد. اگر دو اتوبوس 2 طبقه ، 12 متری را در آن قرار دهند، باز هم به سطح استخر نمی رسد اما حتی افرادی که مشتاق شیرجه زدن های عجیب نیستند هم می توانند میزبان فعالیت های آبی دیگرش شوند - از جمله اقامت در اتاق های هتل بر روی استخر.

deep spot

عمیق ترین استخر جهان به نام دیپ اسپات

هتل و تونل های آبی:

اتاق کنفرانس و همچنین یک تونل آب زیرزمینی خیره کننده وجود دارد که می توانید بدون خیس شدن روی صندلی یا سوار توپ بنشینید. براساس گزارش رسانه های محلی، این استخر توسط همان شرکتی ساخته خواهد شد که برنامه شبیه ساز اسکای اسپات را در ورشو لهستان بنا کرده است.

تونل آب زیرزمینی

تونل آب زیرزمینی در عمیق ترین استخر جهان

گزارش شده است که از 8.000 متر مکعب آب برای پر کردن این استخر استفاده خواهد شدو این معادل، 27 استخر طبیعی 25 متر طبیعی است که طول دوره کوتاه برای رقابت های المپیک است اما این استخر پر ابهتک می تواند تنها حدود شش ماه رکوردش را حفظ کند.

"بلو آبیس" استخر غول آسایی است که هم اکنون در حال ساخت در "کالچستر، اسکس" میباشد، و در سال آینده با عمق 50 متری افتتاح خواهد شد.

عمیق ترین استخر جهان در لهستان با گنجایش باورنکردنی

عمیق ترین استخر جهان با ویژگی های خارق العاده
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف