عنکبوت بزرگ
زن جوان با دیدن عنکبوت بسیار بزرگ به اندازه یک ماهی تابه نترسید و شروع به عکس گرفتن از این موجود کرد و در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

کشف هولناک عنکبوت به اندازه ماهی تابه در خانه!

عنکبوت ها یکی از حیوانات وحشتناک با ابعاد بسیار کوچک و بزرگ بر روی کره زمین هستند که تمام آنها هشت پا دارند و این در حالی است که برخی مجهز به هیچ سم کشنده ای نیستند و برخی دیگر بسیار کشنده هستند و تنها با یک قطره از این سموم کشنده می توانند سیستم عصبی هر موجودی را تنها در چند ثانیه مختل کنند.

گاها ابعاد این موجودات ممکن است چیزی جدای از تصور هر یک از ما باشد و ما تنها گونه های کوچک این حیوانات را ممکن است تاکنون مشاهده کرده باشیم. خانم لاری کلارک استرالیایی، اخیرا زمانیکه در حال جابجایی در خانه بود، ناگهان با شیء سیاه رنگی که در سقف خانه کمین کرده بود روبرو شد که به شدت شوکه شد.

در نگاه اول او چیزی را احساس نکرده بود، اما کمی بعد متوجه شد که یک عنکبوت بسیار بزرگ در گوشه سقف خانه او وجود دارد و آنرا بزرگ تر از یک ماهی تابه خواند و فورا برخی تصاویر را در صفحه مجازی خود به اشتراک گذاشت و از دوستان خود در خواست کمک و راهنمایی برای خارج کردن آن کرد.

او در طی این پست، در خواست کمک کرد و گفت من ظرف بزرگی برای به دام انداختن این عنکبوت ندارم و وقتی به سمت او نزدیک می شوم، به شدت عصبی می شود و تعدادی از پاهایش را بلند می کند. با این حال یکی از دوستان خود این گونه گفت که لری تنها در صورتی می تواند از دست این عنکبوت راحت شود که خانه اش را بسوزاند و یکی دیگر در طی کامنتی گفت که بهتر است کرایه خانه را پرداخت کنی!

اما طولی نکشید که لری در طی پستی دیگر اعلام که عنکبوت بدون هر گونه آسیبی از خانه اش خارج شد.

زن جوان عنکبوت اندازه ماهی تابه دید و نترسید !

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
نظرات
وبگردی