نمناک فرهنگ و هنرچهره ها اسم این عنکبوت رامبد جوان است! + عکس
عنکبوت ، عنکبوت بومی
عنکبوت شناس مطرح کشور مان به پاس خدمات زیست محیطی رامبد جوان نام عنکبوت میر شکار رامبد جوان را برای نوعی از عنکبوت بومی برگزیده است.

نام رامبد جوان روی یک عنکبوت بومی

رامبد جوان مجری برنامه خندوانه یکی از دوستداران محیط زیست است و فعالیت های زیادی در زمینه حفظ محیط زیست انجام میدهد . گونه ای جدید از نوعی عنکبوت کشف شده است که به پاس تقدیر از فعالیت های رامبد جوان در حوزه محیط زیست نام رامبد جوان برای این عنکبوت انتخاب شده است.

علیرضا زمانی، عنکبوت شناس مطرح کشور مان با کمک یکی از عنکبوت شناسان مطرح دنیا یک گونه جدید عنکبوت را توصیف کرده و به پاس خدمات زیست محیطی رامبد جوان نام عنکبوت میر شکار رامبد جوان را برای آن برگزیدند.

احمد بحری محیط بان قم در گفت و گو با خبرنگار فارس با اشاره به اینکه نمونه های عنکبوت میرشکار رامبد جوان دو سال پیش جمع آوری شده است گفت:ایده نام گذاری این گونه از سوی مرامند صورت گرفته است.

به گفته این کارشناس میرشکار رامبد جوان یک عنکبوت شب فعال است و در استپ های خشک و شنی با پوشش گیاهی محدود و پراکنده دیده می شود.

تصویری از عنکبوتی که به نام رامبد جوان شناخته شد

عنکبوت رامبد جوان

نام گذاری عنکبوت بومی به نام رامبد جوان

بحری ادامه داد:این گونه روز با اختفا در زیر سنگ ها و درون حفره ها و شکاف ها می گذراند و شب برای شکار خارج می شود.

به گفته بحری، جنس ماده این عنکبوت هنوز توصیف نشده است. 

اسم این عنکبوت رامبد جوان است! + عکس

اسم این عنکبوت رامبد جوان است! + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 19
برگرفته از خبرگزاری فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 17 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف