نمایشگاه کتاب

رایگان شدن عوارضی تهران قم در ایام نمایشگاه کتاب

تاریخ انتشار : 19 فروردین 1395کد مطلب : 29219زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از رایگان شدن عوارضی تهران – قم در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب خبر داد.

عوارضی تهران - قم در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب رایگان می شود

مجتبی عبداللهی اظهار کرد:انصافا تاکنون قوه قضائیه همکاری بسیار خوبی با مدیریت شهری در خصوص اعمال قانون و پیگیری قضایی پرونده های قطع درختان داشته است و حاشیه امنی برای اقدامات غیر قانونی وجود ندارد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت:عوارضی تهران – قم جمع آوری نمی شود اما در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب عوارضی باز شده و عبور خودرو رایگان می شود. 

معاون امور خدمات شهری شهرداری تهران درباره پیگیری وضعیت برق مجموعه نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب اعلام کرد:با همکاری بسیار خوب اداره برق، شهرداری تهران نیز به تامین برق ورود پیدا کرده و این موضوع در حال پیگیری است.

عبداللهی درباره جمع آوری عوارضی تهران- قم که قول پیگیری آن از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی داده شده بود، گفت:آخرین خبرها حاکی از آن است که عوارضی جمع آوری نمی شود اما در ایام برگزاری نمایشگاه عوارضی باز شده و عبور خودرو رایگان می شود.

وی درباره اقدامات اجرایی برای آماده سازی نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب همزمان با برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب گفت:ایجاد فضاهای نمایشگاهی ، نصب چادرها، فضاسازی عمومی صورت گرفته و تلاش می کنیم تا 25 فرودین ماه تمامی اقدامات اجرایی به پایان برسد و نمایشگاه در موعد 14 اردیبهشت ماه افتتاح شود.

رایگان شدن عوارضی تهران قم در ایام نمایشگاه کتاب

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از میزان/م.ن
برچسب :
وبگردی