نمناک تکنولوژیتبلت و موبایل نکات مهم درباره عکاسی با گوشی “آیفون 7”
آیفون 7 ، گوشی آیفون 7
آنچه که در سفر مهم است ثبت خاطرات و لحظات تکرار ناشدنی آن است و دوربین قدرتمند “آیفون 7” کمک می کند تا تصاویر خوبی را ثبت کنید.
بازدید : 7,048 نفر

8 نکته برای گرفتن عکس های مسافرتی با آیفون 7

گوشی آیفون 7 دارای قابلیت های منحصر به فردی است که گوشی های دیگر از آن بی بهره اند. به عنوان مثال، لنز تله فوتو(Telephoto) که برای کاربر عکاسی در محیطی حرفه ای را فراهم می کند در هیچ گوشی دیگری بکار نرفته است.

دو گوشی های جدید شرکت اپل یعنی اپل آیفون 7 و اپل آیفون 7 پلاس دارای دوربین های فوق العاده ای هستند. در اینجا قصد داریم دوربین گوشی پرچمدار قدرتمند شرکت اپل آیفون 7 را به شما معرفی کنیم.

1) تقویت تصویر با فواصل کانونی مختلف

آیفون 7 به دو لنز باز 28 میلی متری و لنز پرتره 56 میلی متری مجهز شده است که می تواند با فاصله کانونی های مختلف تصاویر متفاوتی را نشان بدهد و شما با یک زاویه باز می توانید درک بهتری از محل مورد نظر عکس داشته باشید و یا به جزئیات بیشتری بپردازید. این روش در حالی کارایی دارد که شما در عکس برداری این دو را مورد آزمایش قرار دهید.

2) آیفون 7 را بعد از غروب آفتاب کنار نگذارید

بعضی از عکس های من بعد از غروب آفتاب در هفته گذشته از دست رفته است... اما دیگر نگران نباشید و آیفون های خود را کنار نگذارید چرا که در آیفون 7 یک سنسور و دیافراگم باز تعبیه شده است که می تواند عکس های خوبی را در نور کم بگیرد.

3)نگاه به جلو

عکاسی در سفر عکاسی از اتفاقات و مناظر ناشناخته و غیر منتظره است و با حالت عکس های پشت سر هم آیفون 7 هیچ منظره ای را از دست ندهید.

برای استفاده از عکاسی پشت سر هم دکمه شاتر را نگه دارید تا آتش شلیک شاتر آغاز شود!

4)یک آیفون قفل نشده و یک سیم کارت محلی خریداری کنید چون تا 10 برابر ارزان تر است.

ارتباطات فوق العاده و استفاده از اینترنت و گوگل اجازه می دهد شما در همه حال آنلاین باشید و می توانید داده های GPS را با عکس خود ثبت کنید. و با استفاده از این ترفند عکس های خود را از یک مکان ساماندهی کنید. و پس از آن می توانید روی نقشه عکس نگاه کنید و ببینید که خاطرات و عکس های شما در کجا ثبت شده است.

آیفون 7

زیبایی عکس با دوربین آیفون 7

5)استفاده از یک سه پایه سبک

همراه داشتن یک سه پایه سبک می تواند خیلی مفید باشد، چراکه یک راه عالی برای ثبت لحظه های لغزش و تصویر در نور کم و زیاد است.

اگرچه اپل یک تثبیت کننده تصویر دارد که با کمک و حمایت سه پایه و زوم اپتیکال در آیفون 7 می تواند بسیار مفید باشد.

6) بارگزاری روزانه تصاویر در صورت ممکن

با وجود اینکه یکی ازویژگی های آیفون 7 ضد آب بودن است و می توان در زیر آب هم با آن عکاسی کرد اما ممکن است در یک لحظه گوشی خود را همراه با تصاویر و گالری اش از دست بدهید، شما می توانید در پایان روز یک گوشی دیگر خریداری کنید اما گالری تان را نمی توانید دوباره داشته باشید.


اگر شما لب تاپ خود را همراه ندارید حتما یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و البته به یاد داشته باشید که آیفون خود را در کیسه های محافظ جداگانه نگهداری کنید.

آیفون 7

عکاسی با دوربین قدرتمند آیفون 7


7) ایمن رفتار کنید

آیفون یا هرچیز با ارزشمند خود را در سینی گیت های امنیتی قرار ندهید در عوض در کیسه ای قرار دهید که اشعه ایکس روی آن اثر نداشته باشد. به این ترتیب شما گوشی خود را در برابر یک خطر عمدی یا اتفاقی نجات داده اید.

8) از آیفون 7 مراقبت کنید تا زیرک بماند

یکی از بزرگترین نقاط قوت آیفون 7 دوربین چابک و زیرک آن است. شما می توانید از طریق فکوس مناسب عکس های خوبی را ثثبت کنید.

گوشی آیفون را در خانه ترک کنید و به جای آن در سفر بسیار از آن استفاده کنید. این گوشی قدرتمند می تواند در خانه مدت زیادی شما را از محیط بگیرد و از داشتن تجربیات زیادی باز بدارد پس اصولی از آن استفاده کنید.

نکات مهم درباره عکاسی با گوشی آیفون 7

نکات مهم درباره عکاسی با گوشی “آیفون 7”
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از میزان -/ر
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف