نمناک تکنولوژیاختراعات شیوه جدید عکاسی فقط با یک چشمک زدن
عکاسی ، چشمک زدن
اکثرا به خاطر آماده نبودن دوربین صحنه های عالی و تکرار نشدنی را از دست میدهیم اما حالا با این دوربین فقط با یک چشمک زدن میتوانید سریع عکاسی کنید.
تاریخ انتشار : 6 مرداد 1395

گجت جدید برای عکاسی با یک چشمک

تا حالا به این فکر نکرده بودید که بتوانید با یک چشمک به هم زدن عکس بگیرید ولی دوربینی اختراع شده که واقعا فقط با یک چشمک زدن میتوانید بهترین عکس ها را بگیرید و دیگر صحنه ای را از دست نمیدهید. در ادامه با ویژگی های این دوربین و نحوه کار با آن آشنا میشوید.

معرفی می کنیم:بلین کم (Blincam) یک دوربین کامل و کوچک که به هر عینکی قابل اتصال بوده و تنها با زدن یک چشمک عکس می گیرد.

با افزایش محبوبیت عکسبرداری با تلفن همراه، گاهی فرصت برای ثبت یک منظره بدیع بسیار محدود است و زمان برای بیرون آوردن گوشی نیست. دوربین Blincam برای همین زمان ها ابداع شده تا کاربر تنها با یک چشمک بتواند عکس بگیرد.

به گفته شرکت سازنده در توکیو، این فناوری به ثبت تصاویری کمک می کند که در حالت های دیگر ممکن است از دست بروند و این ویژگی منحصر به فرد این دوربین است که از دیگر دوربین ها متمایز است.
 
عکاسی

اختراع دوربین Blincam


این دوربین مستطیل شکل که بر روی یک عینک نصب می شود، با استفاده از بلوتوث به تلفن همراه متصل می شود. البته می توان تصاویر را بر روی یک کارت میکرو SD نیز ذخیره کرد.
 
عکاسی

عکس گرفتن با چشمک زدن


به گفته سازندگان، حسگر حرکت چشم دوربین می تواند یک چشمک قدرتمند را از انواع پلک زدن معمولی تشخیص دهد چرا که انسان در هر دقیقه 15 تا 20 بار پلک می زند و ممکن است باعث ثبت تصاویر بی معنی زیادی شود.
 
عکاسی

ثبت لحظات با چشمک زدن


یک باتری داخلی درون این دوربین وجود دارد که با کابل میکرو یواس بی شار می شود. وزن باتری و سخت افزار بلوتوث این دوریبن تنها 25 گرم است که وزن Blincam را یک سوم دوربین GoPro Hero 4 کرده است.
 
گجت جدید برای عکاسی با چشمک زدن

دوربینی که روی عینک نصب میشود


قیمت این دوربین که در سایت منبع یابی ماکوآکه قرار گرفته، 189 دلار اعلام شده است و قرار است از سال آینده وارد بازر شود.

البته پیش از این عینک هوشمند گوگل نیز این ویژگی را برای ثبت تصویر ارائه کرده بود.

شیوه جدید عکاسی فقط با یک چشمک زدن

شیوه جدید عکاسی فقط با یک چشمک زدن
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف