نمناک فرهنگ و هنرچهره ها عکس بازیگران سریال در پناه تو بعد از 20 سال
عکس بازیگران ، سریال در پناه تو
رامین پرچمی و معصومه کریمی بازیگران سریال در پناه تو بعد از گذشت بیست سال از بازی در این سریال با هم عکس یادگاری گرفتند.

عکس بازیگران پس از 20 سال

سریال در پناه تو به کارگردانی حمید لبخنده تولید سال 1374 است که برای اولین بار از شبکه 2 پخش شد و رامین پرچمی و معصومه کریمی از بازیگران این سریال بودند.

رامین پرچمی و معصومه کریمی در این سریال نقش خواهر و برادر را ایفا می کردند که مدتی پیش یکدیگر را دیده و عکسی به یادگار پس از 20 سال گرفته اند و نوشته های زیر را در صفحه شخصی شان منتشر کرده اند.

رامین پرچمی و معصومه کریمی

عکس یادگاری رامین پرچمی و معصومه کریمی

معصومه کریمی نوشت:

سالها پیش که شاید خیلی از شما دوستان عزیز تازه به دنیا اومده بودید یا سن خیلی کمی داشتید یه سریال خوب ساخته شد به کارگردانی حمیدلبخنده به نام درپناه تو
اونجا من یه برادر داشتم به نام رامین که خیلی خانمش رو اذیت میکرد، البته فیلمنامه اینجوری بود ولی خودش برادر خوبی بود، منم خواهر بزرگترش بودم که مدافع حقوق زن برادرش بود، این نقش رو رامین پرچمی بازی میکرد بعداز سالها چند شب پیش رامین رو دیدم، و بسیار خوشحال شدم، امیدوارم خدا هممون رو درپناه خودش در راه درست و عاقبت بخیر حفظ کنه


رامین پرچمی نیز نوشت:

من و خواهر درپناه توئی ام
بیست سال بعد !
واقعا بایستی بزنیم به تخته برایت معصومه جان کریمی

عکس بازیگران سریال در پناه تو بعد از 20 سال

عکس بازیگران سریال در پناه تو بعد از 20 سال
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 45
برگرفته از تدبیر 24 - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 39 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف