نمناک سرگرمیدیدنی ها عکس خانوادگی با یک روح!
روح ، عکس
قلعه قدیمی که در ابردین شیر اسکاتلند قرار دارد به خاطر داستان هایش در مورد ارواح و اینکه توسط آنها تسخیر شده بسیار شهرت دارد.
بازدید : 12,175 نفر

وقتی روح هم هوس گرفتن عکس به سرش می زند

"بیل آندرو" 78 ساله زمانی که مشغول عکاسی از خانواده اش در قلعه ای قدیمی به نام Crathes بود هرگز تصور نمی کرد با صحنه ای عجیب و وحشتناک روبرو شود. در یکی از عکس ها یک شبح یا روح در حالی که بچه ای را به همراه دارد دقیقا در جلوی در ورودی قلعه دیده می شود. وی به همراه "کولین"دختر 60 ساله اش و "جسیکا" نوه 30 ساله اش از این قلعه بازدید کرده بودند.

روح

"بیل " در این خصوص گفت:" خانواده ام به مدت 1 هفته برای دیدنم از انگلیس آمده بودند و من فکر کردم که یکی از بهترین مکان ها برای گردش می تواند این قلعه باشد. صادقانه می گویم اصلا درباره شهرت این قلعه و اینکه بوسیله ارواح تسخیر شده چیزی نشنیده بودم. هنگامی که این عکس را گرفتم خودم متوجه چیزی نشدم اما دخترم متوجه چیزی شد که انگار در این عکس در پشت آنها ایستاده است."

روح


گفتنی است؛ این قلعه قدیمی که در "ابردین شیر" اسکاتلند قرار دارد به خاطر داستان هایش در مورد ارواح و اینکه توسط آنها تسخیر شده بسیار شهرت دارد.

عکس خانوادگی با یک روح!

عکس خانوادگی با یک روح!
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 21
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 18 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف