نمناک ورزشفوتبال سنت شکنی تیم ملی ولز در عکس تیمی
تیم ولز ، بازیکنان تیم ملی ولز
تیم ولز همیشه با عکس های تیمی عجیب و غریب همه را غافلگیر میکند , عکس جدید آن ها هم بسیار عجیب است به خصوص حالت نیم خیز آرون لنون.
تاریخ انتشار : 23 آبان 1395

ولز و عکس تیمی عجیب دیگر

بازیکنان تیم ملی ولز در ادامه عکس های تیمی عجیب شان در دیدارهای اخیر، امشب و پیش از آغاز دیدار مقابل صربستان هم این کار را تکرار کردند.در این عکس برخلاف معمول، 7 بازیکن تیم ولز ترجیح دادند در حالت نشسته عکس بگیرند و تنها 4 بازیکن، ایستاده بودند؛

البته آنها پیش از این هم به شکل نامتوازن با قرار گرفتن یکی دو بازیکن در خارج از فرم معمول، عکس گرفته بودند که سابقه آن به سال 2002 و دیدار دوستانه مقابل ایتالیا برمی گردد اما فرم های اخیر، کاملا جدید بوده و احتمالا در دیدارهای بعدی هم ادامه پیدا خواهد کرد.

عکس عجیب تیمی ولزی ها

شاگردان کریس کولمن در دیدار اخیر فرم معمول عکس های تیمی را کنار گذاشتند و ترکیب های جدیدی را امتحان کردند؛ مانند عکس امشب که تنها 4 بازیکن ایستاده بودند و 7 بازیکن دیگر، در حالت نشسته، مقابل دوربین قرار گرفتند.به نظر می رسد حالت نیم خیز آرون لنون هم جزئی از برنامه آنها برای این عکس بوده است.

تیم ولز

عکس دسته جمعی عجیب تیم ولز

 

سنت شکنی تیم ملی ولز در عکس تیمی

سنت شکنی تیم ملی ولز در عکس تیمی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ورزش سه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف