عکس جنجالی شکارچی زن
انتشار عکسی از شکارچی زن به همراه شیر کوهی شکار شده در فضای مجازی با واکنش های مختلفی روبرو شد.

عکس جنجالی شکارچی زن بعد از شکار شیر کوهی

حیوانات موجوداتی هستند که بر روی کره زمین همانند ما انسان ها دارای حقوق خود می باشند که ما انسان ها می بایست حقوق آنها را رعایت کنیم و نباید به آنها و به محیط زندگی آنها آسیب برسانیم. از این رو اکثر انسان ها این جمله کوتاه اما بسیار پرکاربرد را می شناسند و در ذهن خود ثبت نموده اند و به هیچ وجه حتی به کوچک ترین موجودات آسیب نمی رسانند چرا که آسیب رساندن به حیوانات علت خاصی ندارد!

اما در مقابل برخی هستند که برای رسیدن به منافع شخصی خود و یا حتی برای خوش گذارنی، حاضر به این می شوند که به حیوانات و محیط زندگی آنها آسیب برسانند که در نهایت این گونه گونه های مختلفی از حیوانات می توانند آسیب ببینند و حتی منقرض شوند و شاهد حضور آنها بر روی کره زمین نباشیم!

برای مثال اخیرا تصویر جنجالی از یک شکارچی زن بعد از شکار یک شیر کوهی در بدترین وضعیت ممکن در صفحات مجازی منتشر شد که این تصویر توانست با حواشی و نظرات مختلفی روبرو گردد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

شکارچی زن جوان به نام "فرانچسکا اسپلین " بعد از ساعت ها انتظار در یکی از کوه های کلرادو ایالت متحده آمیرکا، موفق به شکار کردن یک شیر کوهی شد که این حیوان یکی از حیواناتی می باشد که نسل آن در حال منقرض است و باید از آنها به بهترین نحو ممکن نگهداری به عمل آید.

اما وی در طی اقدامی بیشرمانه آن را شکار کرد و بعد از شکار با دستان آلوده خود با شیر کوهی بی نوا و همچنین همراه با شیر کوهی کشته شده ثبت نمود که در این تصاویر نهایت طلم شدن به حیوانات توسط برخی افراد مشاهده می شود که گویی انسان ها برای کشتن حیوانات آفریده شده اند!

با این وجود وی زمانیکه این تصاویر را منتشر کرد، اعلام نمود که از شکار خود خوشحال می باشد و از کسانی که در این شکار به او کمک کرده اند، نهایت تشکر را لحاظ نمود!

 

اما این شکار در حالی انجام شد که شکار بر روی کوه ها در کلرادو امیر خلاف قانون های این کشور می باشد و قبل از شکار باید مجوز رسمی دریافت نمایند و خانم اسپلین اعلام کرد که شکار وی کاملا قانونی بوده است و هم اکنون شکار وی در دست بررسی است.

جنجال عکس زن شکارچی با شیر کوهی بعد از شکار کردن

02
این مطلب مفید بود ؟02
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
نظرات
وبگردی