نمناک سرگرمیگوناگون عکس فرار جن از کنار کودک 2 ساله
عکس جن ، تصاویر جن
مادری داخل آشپزخانه در حال فیلمبرداری از کودک 2 ساله اش است تا اینکه به محض نگاه کودک به دوربین موجودی شبیه جن از پشت سر کودک به سمت زیر کابینت فرار می کند. عکس جن عجیب 11.5 میلیون بازدید داشته است.

ماجرای دیده شدن عکس جن داخل خانه

عکس موجودی شبیه جن که در یک ویدئوی خانگی از پشت سر کودک دوساله فرار می کند و به زیر کابینت می رود نظر بسیاری از کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده است.

کلیپ این موجود غیرعادی که در واقع 4 سال پیش ضبط شده، تا کنون در اینترنت 11.5 میلیون نفر بیننده داشته است.

در طی این ویدئو یک کودک دو ساله به نام بنجامین در حال بازی روی زمین کاشی کاری شده خانه است و هر بار که مادر با او صحبت می کند رویش را به سمت دوربین می چرخاند. اما تنها چند لحظه پس از شروع کلیپ، موجودی شبیه جن از در پشت سر بنجامین بیرون می دود و زیر کابینت پنهان می شود. پیش از توقف ناگهانی فیلمبرداری لحظه ای صدای جیغ مادر به گوش می رسد.

به گفته این خانواده ساکن مکزیکو، این موجود بویی نفرت انگیز و مایعی زرد رنگ کف اتاق برجای گذاشت. اعضای خانواده می گویند از سال 2011 تا به امروز بنجامین روز به روز با خود و دوست خیالی اش بیشتر صحبت می کند و می گوید جن کوتوله هنوز در خانه است.

عکس جن

عکس موجودی شبیه جن

عکس موجودی شبیه جن

عکس موجودی شبیه جن در خانه در مکزیکو

عکس جن ، عکس فرار جن از کنار کودک 2 ساله

عکس فرار جن از کنار کودک 2 ساله
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 70
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 45 25
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف