نمناک اخبارورزشی عامل انتشار عکس های دختر ژیمناستیک کار ایرانی کیست؟
عکس دختر ژیمناستیک کار ، عکس دختر ژیمناستیک کار
عکس های دختر ژیمناستیک کار ایرانی در حالی منتشر شده است که فردی انتقادات بسیاری را همراه داشته ؛ رئیس فدراسیون ژیمناستیک در این مورد توضیحاتی ارائه دادند.
تاریخ انتشار : 5 دی 1396

جزئیات انتشار عکس های شخصی دختر ژیمناستیک کار ایرانی 

زهرا اینچه درگاهی درباره شرکت یک دختر ژیمناست ایرانی با پوشش نامناسب در مسابقات مالزی، اظهار داشت:برخی رفتارها در فضای مجازی و رسانه ها باعث تشدید این موضوع شد. ما در فدراسیون ژیمناستیک به هیچ وجه خبری از این اعزام نداشته ایم و معرفی هم انجام نداده ایم. ما حتی نمی دانیم این مسابقات در کدام کشور برگزار شده است.

وی ادامه داد:این ژیمناست در هر مسابقه ای شرکت کرده، با تصمیم خانواده او بوده است. اتفاقاً امروز (دوشنبه) خانواده این ورزشکار در فدراسیون میهمان ما هستند. از قرار معلوم این عکس ها بدون اجازه پدر این ورزشکار از تلفن همراه او برداشته و پخش شده است که یک شکایت نامه هم از سوی خانواده این ورزشکار تنظیم و قرار است امروز به دستگاه قضایی تحویل داده شود.

رئیس فدراسیون ژیمناستیک عنوان کرد:فردی که تصاویر این ژیمناست را پخش کرده، یکی از 16 نفری است که در زمان شروع فعالیت من در فدراسیون، قراردادش به اتمام رسیده و دیگر با او تمدید قرارداد نشده است و به این صورت خواسته از فدراسیون انتقام بگیرد!

اینچه درگاهی که با رادیو تهران صحبت می کرد، در ادامه با بیان اینکه او هم در گذشته ورزشکار بوده است، گفت:من هم می دانم ورزشکاران دوست دارند در مسابقات بین المللی شرکت کنند و ما هم درحال اجرای طرحی هستیم که طبق آن تیم ملی دختران از سال 97 شروع به کار خواهد کرد و مسابقاتی را هم با پوشش کاملاً اسلامی برگزار خواهیم کرد. ضمن اینکه برای خانم ها در دو بخش هم اعزام برون مرزی خواهیم داشت، فقط توصیه می کنیم ورزشکاران کمی صبور باشند و کار خود را سخت نکنند.

 

عامل انتشار عکس های دختر ژیمناستیک کار ایرانی کیست؟

عامل انتشار عکس های دختر ژیمناستیک کار ایرانی کیست؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از جام جم آنلاین - تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف