نمناک سرگرمیگوناگون عکس مسخره روی کارت شناسایی + تصاویر
عکس ، عکس مسخره
مسخره ترین عکس کارت شناسایی دنیا را دانشجوی 19 ساله به نام دیر شاو تحویل گرفت عکس وی روی کارت بسیار عجیب و خنده دار است.
بازدید : 2,164 نفر

 مسخره ترین عکس کارت شناسایی دنیا

کارت های شناسایی همگی یک کارت بخصوص با رعایت نکات بسیار ریز هویت هر انسان را مشخص می کنند این کارت ها همه با عکس و مشخصات دقیق و حساب شده چاپ می شوند اما ماجرایی که در این بخش می خوانید متعلق به یک دانشجویی است که کارت شناسایی با عکسی مسخره آمیز تحویل گرفت.
 
دیر شاو یک دانشجوی 19 ساله است که در دانشگاه لیورپول تحصیل می کند که این اواخر برای گرفتن کارت اتحادیه دانشجویان دانشگاهش اقدام کرد.
 
عکس
 
این دانشجوی جوان به این فکر افتاد که چه می شود اگر عکسی که برای این کارت تحویل می دهد، یک سلفی مسخره از اسنپچت خود باشد و همین کار را انجام داد.
 
جالب اینجاست که اتحادیه دانشجویان عکس مسخره دیر را قبول کرد و آن را روی کارت شناسایی اش زد که او نیز در دانشگاه از کارت استفاده کرد و هیچ مسئله ای برایش پیش نیامد.
 
عکس
 
گفتنی است،شاید این کارت بتواند مسخره ترین کارت شناسایی جهان شناخته شود و شاید هم بتواند شروع تازه ای برای عکس های جدید روی کارت های شناسایی باشد.

عکس مسخره روی کارت شناسایی + تصاویر

عکس مسخره روی کارت شناسایی + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف