نمناک سرگرمیدیدنی ها وحشتناکترین عکس سلفی جهان با یک روح + تصاویر
عکس سلفی ، دختر آمریکایی
مادر یک دختر نوجوان در آمریکا ادعا می کند که دخترش تکان دهنده ترین عکس سلفی جهان را با یک «روح» گرفته است.
بازدید : 24,267 نفر

عکس سلفی دختر آمریکایی با یک روح

سلفی و یا عکس از خود به نوعی خودنگاره یا عکاسی پرتره گفته می شود که توسط خود فرد و اغلب به وسیله دوربین تلفن همراه گرفته می شود. سلفی ها بیشتر در شبکه های اجتماعی چون: فیس بوک، گوگل پلاس، اینستاگرام و مانند آن ها به اشتراک گذاشته می شوند.

بیشتر سلفی ها با نگه داشتن دوربین با دست و تاجای ممکن دور از خود و چرخش لنز دوربین به سمت خود گرفته می شود. این روش عکاسی جایگزین عکاسی به کمک تایمر خودکار است. در برخی از موارد افراد با استفاده از پایه سلفی اقدام به عکاسی سلفی می کنند تا با افزایش فاصله دوربین عکاسی با خود، فضای وسیعتری را به تصویر بکشند.

عکس های سلفی در مدل ها و جاهای مختلف گرفته می شود که بعضی از آنها حتی به عنوان عکس های سلفی برتر شناخته میشوند. این بار می خواهیم از یک عکس سلفی که به عنوان تکان دهنده ترین عکس سلفی جهان شناخته شد بدانیم!

عکس سلفی که "هارپر" دختر 13 ساله آمریکایی در جولای (مرداد) امسال در بزرگراهی در نزدیکی شهر "میت لند" فلوریدا گرفته است یکی از وحشتناک ترین سلفی های جهان لقب گرفت. در این تصویر در صندلی عقب خودرو یک موجود عجیب انسان نما یا روح به وضوح قابل مشاهده است. "ملیسا کورتز"، 48 ساله به همراه دخترش "هارپر" مشغول رانندگی در این بزرگراه بودند که دخترش شروع به گرفتن سلفی کرد. بنا به ادعای مادر "هارپر" در لحظه ای که دخترش مشغول گرفتن سلفی بوده هیچ شخص دیگری در داخل خودرو نبوده است.


عکس سلفی
 وحشتناک ترین سلفی

تحقیقات بیشتر مادر هارپر در این خصوص پرده از واقعیتی ترسناک برداشت و مشخص گردید که دقیقا در محدوده ای که دخترش سلفی گرفته است یک سال پیش در اثر تصادف یک پسر بچه فوت شده است. "ملیسا" در این خصوص گفت:"یک ماه بعد از مسافرتمان هنگامی که در دوربین عکاسی به دنبال یک عکس می گشتم، وقتی به عکس دخترم خیره شدم ناگهان متوجه چیز عجیبی در صندلی عقب خودرو شدم. واقعا شوکه شده بودم. آن را به دوستانم نیز نشان دادم. آنها نیز وحشت زده شدند. بسیاری از مردم، به جهان پس از مرگ اعتقاد دارند و من فکر می کنم که این عکس می تواند آن را اثبات کند. در آن روز دخترم کمربند ایمنی نبسته بود و بنا به گفته "گرک پوچا" کسی که این عکس را مورد آنالیز قرار داد این روح سعی داشته تا به دخترم در این خصوص هشدار دهد.

"پوچا" مدیر یک مرکز فرا روانشناسی است و با کمک یک برنامه آنالیز عکس که توسط FBI و CIA نیز مورد استفاده قرار می گیرد دریافت که موجود قابل مشاهده در این عکس فاقد رنگ و دما بوده و مطمئنا یک روح بوده است."

وحشتناکترین عکس سلفی جهان با یک روح + تصاویر

وحشتناکترین عکس سلفی جهان با یک روح + تصاویر
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 76
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 56 20
نظر کاربران
سارا

سارا

یا صاحب وحشت!

پاسخ دادن 6 3
رس

رس

سارا خانم صاحب وحشت دقیقا کیه؟

پاسخ دادن 6 3
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف