نمناک ورزشگوناگون اعدام برای دختر المپیکی بخاطر عکس سلفی!
عکس سلفی ، سلفی
عکس سلفی ای که نمایندگان دو کشور کره جنوبی و کره شمالی در رشته ژیمناستیک با یک دیگر انداخته بودند دردسرساز شد.
تاریخ انتشار : 19 مرداد 1395
بازدید : 3,347 نفر

حکم اعدام برای دختری که در المپیک عکس سلفی گرفت

نمایندگان دو کشور کره جنوبی و کره شمالی با یکدیگر عکس سلفی گرفتند که ممکن است این عکس برای نماینده کره شمالی حکم اعدام را در پی داشته باشد. شنیده ها حاکی از آن است که ممکن است عکس سلفی معروف ورزشکاران دوکره جنوبی و شمالی برای نماینده کره شمالی دردساز شود.

در حاشیه مسابقات المپیک تصاویر و رویداد های بسیاری رخ داد که باعث تعجب همگان بود. یکی از این اتفاقات عکس سلفی ای ای بود که نمایندگان دو کشور کره جنوبی و کره شمالی در رشته ژیمناستیک با یک دیگر انداخته بودند.
عکس سلفی در المپیک

حکم اعدام برای عکس سلفی در المپیک

این عکس که به سرعت در فضای مجازی پخش شد صلح دو نماینده از این دو کشور را نشان می داد که به هیچ عنوان روابط خوبی با یک دیگر نداشتند و بسیاری از این تصویر به عنوان نمادی برای صلح مردم این دوکشور یاد کرده اند.
 
حال شنیده ها حاکی از آن است که این عکس برای نماینده کره شمالی دردساز خواهد شد و او محکوم به اعدام شده است.
 
المپیک تابستانی 2016 که با نام رسمی «بازی های المپیاد سی و یکم» شناخته می شود از 30 ژوئیه تا 15 اوت 2016 میلادی، برابر با 15 تا 31 مرداد ماه 1395 در شهر ریو دوژانیرو در کشور برزیل برگزار خواهد شد.
شهر ریو دوژانیرو به عنوان میزبان این بازی ها در تاریخ 2 اکتبر 2009 میلادی، توسط کمیته بین المللی المپیک انتخاب شد.
با توجه به قراردادهای کنونی این بازی ها از ان.بی.سی در ایالات متحده پخش خواهند شد. 28 رشته ورزشی در این المپیک برگزار خواهد شد و رشته های راگبی 7نفره و گلف برای اولین بار به برنامه مسابقات اضافه شده اند. المپیک 2016 به میزبانی ریودوژانیرو از 15 تا 31 مرداد برگزار خواهد شد.

اعدام برای دختر المپیکی بخاطر عکس سلفی!

اعدام برای دختر المپیکی بخاطر عکس سلفی!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از رکنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف