نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت دقیق ترین عکس از سکته قلبی
عکس سکته قلبی ، سکته
عکس سکته قلبی که از ساختار لخته شدن خون نمایی سورئالیستی است به عنوان دقیق ترین عکس سکته قلبی برنده رقابت سالیانه بنیاد قلب انگلستان شد که در ادامه مشاهده می کنید.
بازدید : 8,559 نفر

مشاهده دقیق ترین عکس از نحوه بروز سکته قلبی

 

دقیق ترین عکس از سکته قلبی که با تفکیک رنگ ها به معانی مختلف برای آشکار کردن جزئیات منتشر شده است را در این بخش مشاهده کنید.

عکس سکته قلبی این نمای سورئالیستی از ساختار لخته خون، برنده امسال رقابت سالیانه بنیاد قلب بریتانیا شد. لخته خون عامل اصلی حمله قلبی و سکته قلبی در جهان به شمار می رود.

این تصویر نمای نزدیک را فریزر مکری، عضو هیئت علمی دانشگاه لیدز انگلیس و به کمک میکروسکوپ الکترونی تصویربردار تهیه کرده و رنگ های به کاررفته در آن کاذب است.

عکس سکته مغزی 

نحوه بروز سکته قلبی

 

زمینه خاکستری رنگ ساختار خود لخته را نشان می دهد و گوی های رنگی برای آشکار کردن برخی جزئیات درون ساختار به آن اضافه شده اند. گلبول های قرمز به رنگ سرخ، پلاکت ها به رنگ فیروزه ای و انواع مختلف گلبول های سفید خون به رنگ های ارغوانی، آبی، سبز و زرد به نمایش درآمده اند.
ساختار لخته های خون در بیمارانی که از مشکلات قلبی رنج می برند، غیرمعمول است و دیرتر شکسته می شود. تصاویری از این دست به پژوهشگران کمک می کنند این تفاوت های ساختاری را تحلیل کرده و به روش های درمانی یا پیش گیری بهتری برای مقابله با مشکلات قلبی دست پیدا کنند.

دقیق ترین عکس از سکته قلبی

دقیق ترین عکس از سکته قلبی
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 22
برگرفته از زیست بوم/ن
این مطلب مفید بود ؟ 21 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف