نمناک اخبارگوناگون شکار عکس شبح واقعی دختربچه ای زیر درخت
عکس شبح ، وحشت زن جوان از شبه دختربچه
زن جوانی که به همراه دوستش برای پیاده روی به اطراف جنگل رفته بود به زیر درخت محل زندگی شبح دختربچه رسیدند. با شنیدن داستان از آنجا گریختند اما عکسهای گرفته شده عکس شبح دختربچه را ثبت کرده بود.
تاریخ انتشار : 18 آذر 1395

عکس شبح وحشت به جان زن جوان انداخته

عکس شبح دختربچه ای که داستان های زیادی در مورد او گفته می شد توسط دوربین ثبت شد. این زن می گوید هنوز زندگی اش تحت تاثیر این اتفاق قرار دارد.

 

 

عکس شبح

بنا به ادعای "هنا بوتلر" زن 24 ساله اهل انگلیس زندگی اش تحت تاثیر شبح متعلق به یک دختر خردسال دچار چالشی عجیب شده است. وی سه سال پیش زمانی که به همراه دوستش شب هنگام مشغول پیاده روی در حوالی جنگل "هامبر" در منطقه "یورک شر" بودند بطور اتفاقی از یک درخت عکس گرفتند.در این عکس یک دختر خردسال دارای موهای مشکی با لباسی سفید در حالی که زیر این درخت نشسته است دیده می شود. وی در این خصوص می گوید:" به همراه دوستم و یک راهنما تصمیم به پیاده روی شبانه گرفتیم. هنگامی که به یک درخت رسیدیم راهنمای ما شروع به صحبت درباره ادعای برخی افراد مبنی بر دیدن شبح یک دختر خردسال یتیم در این مکان کرد. بلافاصله از درخت فاصله گرفتم و حدود 10 عکس از آنجا انداختم. بعدا که عکس ها را نگاه می کردم متوجه این چیز عجیب در یکی از عکس ها شدم. جالب اینکه در هیچ کدام از بقیه عکس ها وجود نداشت." گفتنی است با وجود گذشت 3 سال از این ماجرا و علیرغم اینکه وی منزلش را تغییر داده اما وی ادعا می کند هنوز زندگی اش تحت تاثیر این ماجرا قرار دارد

عکس شبح

عکس شبح واقعی دختربچه زیر درخت

 

 

شکار عکس شبح واقعی دختربچه ای زیر درخت

شکار عکس شبح واقعی دختربچه ای زیر درخت
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 40
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 29 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف