نمناک سرگرمیگوناگون ماجرای جالب پیدا شدن عکس عروسی بعد از 13 سال + عکس
عکس عروسی ، عکس عروسی در فضای مجازی
یک عکس عروسی که در میان ویرانه های حملات 11 سپتامبر سال 2001 میلادی به برج های تجارت جهانی پیدا شده بود، بعد از 13 سال به کمک شبکه های اجتماعی به دست صاحبش رسید.

ماجرای جالب از یک عکس عروسی

همیشه ماجراهایی هست که دیدن و یا شنیدنش باعث تعجب ویا دلگرمی ما میشود مثل پیدا شدن عکس عروسی زوجی که بعد از چندین سال زندگی مشترک آنها را هیجان زده کرد.

«الیزابت استرینگر کیف»، استادیار دانشگاه «لزلی» ماساچوست که مدتی بعد از حملات، عکس را در اطراف محل حادثه در منهتن نیویورک پیدا کرد در تمام این سال ها تلاش می کرد افراد داخل عکس را شناسایی کند. از زمان رواج یافتن شبکه های اجتماعی او هر سال همزمان با سالگرد 11 سپتامبر این عکس ترک خورده و رنگ و رو رفته را در سایت های مختلف به اشتراک می گذاشت به امید این که سرنخی از صاحب آن پیدا کند. هر سال تعداد محدودی از دوستان کیف، عکس را در این سایت ها بازنشر می کردند اما خبری از صاحب و سوژه های آن نبود.
امسال هم عکس را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. این بار تعداد بازنشرها یک باره بالا گرفت و کاربران تا جمعه عصر حدود 40 هزار بار عکس را کلیک کردند. تا این که جمعه شب کیف پیامی روی شبکه اجتماعی «لینکداین» از مردی به نام «فرد می» دریافت کرد که از او شماره تماسش را می خواست.
 
عکس عروسی

سرنوشت عجیب عکس این عروس

«می»، یکی از شش نفری که در عکس عروسی دیده می شوند، آخرین بار این عکس را 13 سال پیش روی میز کارش در طبقه 77ام برج دوم تجارت جهانی دیده بود. او خوش شانس بوده که در روز حمله در محل کارش نبوده است.
کیف می گوید که در همان تماس بعد از 13 سال بالاخره درمی یابد که عروس و داماد در عکس، اکنون سالم هستند و در کالیفرنیا زندگی می کنند. «می» که دوست قدیمی آنها بوده در انتهای این عکس پرماجرا با پاپیون سیاه رو به دوربین دیده می شود و با عروسِ 13 سال قبل تماس گرفته و با دادن این خبر به وی، او را هیجان زده کرده است.

ماجرای جالب پیدا شدن عکس عروسی بعد از 13 سال + عکس

ماجرای جالب پیدا شدن عکس عروسی بعد از 13 سال + عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از جام جم/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف