نمناک سرگرمیدیدنی ها عکس عروسی مخصوص داماد 103 ساله و عروس 99 ساله !
عکس عروسی ، عروس شدن پیرزن 99 ساله
اصولا عکس عروسی را قبل و یا حین مراسم ازدواج می گیرند و به عنوان یادگاری از زیباترین روز زندگی برای همیشه نگه می دارند اما ماجرای این زوج عاشق که 80 سال کنار هم زندگی کردند متفاوت بود.

عکس و مراسم عروسی بعد از 80 سال زندگی مشترک

زوج عاشق چینی بعد از 80 سال زندگی مشترک تصمیم گرفتند تا عکس یادگاری مراسم ازدواج خود را که هرگز نداشته اند داشته باشند . 
Man in Tears after Taking First-ever Wedding Photo with His Wife of 80 Years
عکس عروسی

زوج عاشق چینی 80 سال بعد از ازدواج عکس عروسی گرفتند 

پوشیدن لباس عروس و دامادی بعد از 80 سال زندگی مشترک برای گرفتن عکس یادگاری

زوج چینی "سونگ کینگلینگ" 103ساله و همسر 99ساله اش، بعد از اینکه به مدت 80سال در کنار هم زندگی کردند اولین عکس از ازدواجشان را گرفتند. 
این زوج عاشق که 80 سال است هر روز صبح با هم به پیاده روی می روند و تمام سختی هایی که به واسطه سنشان دارند را با عشق تحمل می کنند بعد از سالها زندگی در کنار هم تصمیم گرفتند برای یادگار عکسی از مراسم ازدواجشان داشته باشند ، هیچ وقت دیر نیست و این زوج این مسئله را خوب می دانستند برای همین آماده شدند تا عکس عروسی خود را بگیرند.
آنها که همه چیز برای خوشبختی در زندگی مشترک خود داشتند به جز عکس یادگاری چرا که 80 سال پیش وقتی با هم ازدواج کردند پول کافی برای برگزاری مراسم و گرفتن عکس یادگاری نداشتند ؛ اما حالا آقای داماد 103 ساله عروس 99 ساله ی خود را برای اولین بار در لباس سفید عروس دید و کنار او ایستاد تا عکس یادگاری بگیرند.
عکس عروسی

عکس عروسی زوج عاشق چینی بعد از 80 سال زندگی مشترک

عکس عروسی که بعد 80 سال زندگی مشترک گرفته شد

عکس عروسی مخصوص داماد 103 ساله و عروس 99 ساله !
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 15
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف