علیرضا بیرانوند

ماجرای عکس جنجالی علیرضا بیرانوند با نشان دادن عدد 4

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1395کد مطلب : 32292زمان مطالعه : 3 دقیقه
علیرضا بیرانوند گلر تیم پرسپولیس با انداختن عکسی که عدد چهار را نشان میداد دردسر های عظیمی بوجود آورد .

دردسرهای عکس علیرضا بیرانوند با نشان دادن عدد چهار

روزنامه استقلال جوان امروز عکسی روی جلد خود منتشر کرد که جنجال ساز شده است. این روزنامه تصویری از علیرضا بیرانوند در کنار یکی از دوستانش منتشر کرد که عدد 4 را نشان می دهد.

 

علیرضا بیرانوند

عکس علیرضا بیرانوند روی جلد روزنامه استقلال جوان

دردسر های انتشار عکس بیرانوند روی جلد روزنامه استقلال

استقلال جوان پای عکس تیتر زد:«بدون شرح!» البته این تصویر مربوط می شود به بعد از دربی 82 که 4 در کنار 2 به نماد پرسپولیسی ها تبدیل شده بود اما یک کامنت که با یوزر بیرانوند در اینستاگرام به نمایش گذاشته شده بر استقلالی بودن وی در زمان گذشته صحه می گذارد.

پرسپولیسی سریعا این عکس را در فضای رسانه ای منتشر کردند و نوشتند این هم یکی از فتوشاپ های دیگر استقلالی ها و آنها دست دوست بیرانوند را در عکس فتوشاپ کرده اند.

پرسپولیسی ها با انتشار این تصویر نوشتند:«قبلا گل سالم محمد نوری در دربی فتوشاپ شد تا آفساید جلوه داده شود، حالا عکس بیرانوند. چهار جعلی و هشت تخیلی.»

البته واقعیت این است که بیرانوند و دوستش چند عکس با یکدیگر گرفته اند که در برخی از آنها دوست بیرانوند هم عدد 2 را نشان داده ولی در آن تصویری که روی جلد استقلال جوان منتشر شده فتوشاپی در کار نیست.

تصویری که روزنامه استقلال جوان (بدون فتوشاپ) از آن استفاده کرده است. البته منظور بیرانوند از نشان دادن 4 کری برای استقلالی ها پس از دربی 82 است.

واکنش جعفر نوجوان نسبت به فتوشاپ عکس

جعفر نوجوان، معاون سردبیر روزنامه استقلال جوان با انتشار مطلبی در مورد به اصطلاح فتوشاپی بودن این عکس نوشت:

اصلا نمی توانم افرادی رو که به راحتی به خانواده دیگران توهین و حرف های زشت می زنند رو دوست یا عزیز صدا کنم. پس انسان هایی که با دیدن این عکس در روزنامه استقلال جوان گرمتون شد سلام:

بدانید که این عکس کاملا واقعیه. پس اون موجوداتی که شخصیتی باورنکردنی و ناشناخته "و صد البته نه هواداران محترم و واقعی پرسپولیس" دارند و هر چه لایق خودشان بود را به ما گفتند این هم عکس با کیفتش. این عکس را دریافت کنید و به هزار متخصص و گرافیست نشان بدهید که کجای این عکس دست کاری شده؟!

حتی بعضی ها راجع به فرد کناری آقای بیرانوند فرمودند که ایشان عدد دو رو نشان داده!!! تا جایی که بنده اطلاع دارم هر انسانی دو دست بیشتر نداره. همانطوری که می بینید یک دست اون آقا روی شانه آقای بیرانونده و با دست دیگر دارند عکس سلفی می گیرند!!!

ضمنا برای آن دسته از آدم های خوش ذوق که شاید باززززز بفرماییند که لباس آقای بیرانوند آبیه و چرا پوشش دست طوسیه عرض می کنم که نیم آستین و یا به اصطلاح ساق دست چپ ایشان هم طوسیه. پس دقت کنید.

لطفا این واقعیت را بپذیرند که بیرانوند یک استقلالی واقعیه. حالا اینکه به تیم شما آمده یا قرار بود به تیم دیگری برود قصه آن بر میگردد به حرفه ای بودن فوتبال و طبیعت آن.

پس هر چیزی رو جعلی و بیخود ندانید و یک جوری با آن کنار بیایید!!! و دست از ایننننننن همه ناسزای زشت و خجالت آور بردارید هر چند معمولا تهمت به فتوشاپی بودن کارها و انواع حرف های ناپسند مسکنی است برای تسکین این مشکل.

بیاید یاد بگیریم چه استقلالی و چه پرسپولیسی؛ اینقدر به هم و به خانواده های هم توهین نکنیم. به خدا ماه مبارک رمضان جای این همه حرف های رکیک نیست. لااقل حرمت این ماه عزیز رو نگه داریم.»

علیرضا بیرانوند

عکس علیرضا بیرانوند در حال نشان دادن عدد چهار

پرسپولیسی ها که خیلی عجولانه رقیب را متهم به فتوشاپ کاری کرده بودند، وقتی متوجه شدند که موضوع ربطی به فتوشاپ نداشته و بیرانوند با عدد 4 برای استقلالی ها کری خوانده است، در اصلاحیه مطلب خود نوشتند:«روزنامه طرفدار آبی ها عکس و کامنتی از بیرانوند روی جلد برده که در آن گلر جدید پرسپولیس اعلام کرده استقلالی است، تصویر اصلی اما نشان می دهد بیرانوند در این%<:/NB/B9کس برای استقلال کری خوانده است.

آیا دوستان در استقلال جوان اصل عکس را نداشته و فریب یک بازی را خورده اند؟! ما برخلاف خیلی ها نمی گوییم آنها تعمدی در استفاده از این عکس داشته اند. هر چند دوستان در استقلال جوان دنبال گافی از پیروزی باشند.»

ماجرای عکس جنجالی علیرضا بیرانوند با نشان دادن عدد 4

3.312
این مطلب مفید بود ؟84
برگرفته از پرشین وی -/ح
وبگردی