خداداد عزیزی

عکس فوتبالیست مشهور ایرانی با خواننده لس آنجلسی

تاریخ انتشار : 1 تیر 1392کد مطلب : 3106زمان مطالعه : 1 دقیقه
در حاشیه بازی تیم ملی فوتبال ایران با قطر که در دوحه برگزار شد خداداد عزیزی با خواننده لس آنجلسی عکس یادگاری گرفته بود که سبب شد در بازی تیم ملی با کره جنوبی فدراسیون وی را به کره جنوبی نبرد.
ظاهرا عزیزی در این سفر با یکی از خوانندگان لس آنجلسی دیدار کردی و حتی عکسی به یادگار گرفته و آن عکس را در پیج شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی قرار داده است!
خداداد عزیزی اسطوره سابق تیم ملی در سفر تیم ملی به دوحه قطر همراه ملی پوشان را همراهی کرد تا در این بازی حساس بتواند با حضور در کنار ملی پوشان به بازیکنان تیم ملی روحیه بدهد. راهکاری که البته نتیجه بخش بود و تیم ملی توانست در دوحه قطر را کست دهد تا برای حضور در جام جهانی امیدوار شود.
از همین رو پیش بینی می شد که عزیزی در سفر تیم ملی به اولسان کره جنوبی نیز دوباره تیم ملی را همراهی کند اما ظاهرا اتفاقاتی که در زمان حضور عزیزی در دوحه رخ داده بود، سبب شد تا مسئولان فدراسیون قید عزیزی را بزنند. ظاهرا عزیزی در این سفر با یکی از خوانندگان لس آنجلسی دیدار کرده و حتی عکسی به یادگار گرفته و آن عکس را در پیج شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی قرار داده است! اتفاقاتی که تذکر حراست وزارت ورزش را به همراه داشت تا فدراسیونی ها قید عزیزی را برای سفر به کره بزنند!
عکس خداداد عزیزی با افشین خواننده لس آنجلسی به نقل از رهیاب نیوز:
 
عکس فوتبالیست مشهور ایرانی با خواننده لس آنجلسی

عکس فوتبالیست مشهور ایرانی با خواننده لس آنجلسی

4225
این مطلب مفید بود ؟17847
برگرفته از tabnak.ir
وبگردی