نمناک اخبارورزشی عکس فوتبالیست مشهور ایرانی با خواننده لس آنجلسی
در حاشیه بازی تیم ملی فوتبال ایران با قطر که در دوحه برگزار شد خداداد عزیزی با خواننده لس آنجلسی عکس یادگاری گرفته بود که سبب شد در بازی تیم ملی با کره جنوبی فدراسیون وی را به کره جنوبی نبرد.
تاریخ انتشار : 1 تیر 1392
ظاهرا عزیزی در این سفر با یکی از خوانندگان لس آنجلسی دیدار کردی و حتی عکسی به یادگار گرفته و آن عکس را در پیج شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی قرار داده است!
خداداد عزیزی اسطوره سابق تیم ملی در سفر تیم ملی به دوحه قطر همراه ملی پوشان را همراهی کرد تا در این بازی حساس بتواند با حضور در کنار ملی پوشان به بازیکنان تیم ملی روحیه بدهد. راهکاری که البته نتیجه بخش بود و تیم ملی توانست در دوحه قطر را کست دهد تا برای حضور در جام جهانی امیدوار شود.
از همین رو پیش بینی می شد که عزیزی در سفر تیم ملی به اولسان کره جنوبی نیز دوباره تیم ملی را همراهی کند اما ظاهرا اتفاقاتی که در زمان حضور عزیزی در دوحه رخ داده بود، سبب شد تا مسئولان فدراسیون قید عزیزی را بزنند. ظاهرا عزیزی در این سفر با یکی از خوانندگان لس آنجلسی دیدار کرده و حتی عکسی به یادگار گرفته و آن عکس را در پیج شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی قرار داده است! اتفاقاتی که تذکر حراست وزارت ورزش را به همراه داشت تا فدراسیونی ها قید عزیزی را برای سفر به کره بزنند!
عکس خداداد عزیزی با افشین خواننده لس آنجلسی به نقل از رهیاب نیوز:
 
عکس فوتبالیست مشهور ایرانی با خواننده لس آنجلسی

عکس فوتبالیست مشهور ایرانی با خواننده لس آنجلسی

عکس فوتبالیست مشهور ایرانی با خواننده لس آنجلسی
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 225
برگرفته از tabnak.ir
این مطلب مفید بود ؟ 178 47
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف