نمناک فرهنگ و هنرچهره ها توضیح محمدرضا گلزار درباره عکس با آقای رئیس جمهور
محمدرضا گلزار ، روحانی
محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام به حاشیه های عکس با دکتر روحانی در ضیافت افطار واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1396

واکنش محمدرضا گلزار به عکس جنجالی اش با روحانی

روز چهارشنبه 17 خرداد 96 با وجود اتفاقات تلخی که در حرم امام و مجلس رخ داد ضیافت افطار رئیس جمهور برای هنرمندان و ناشران کشورمان برگزار شد . از میان هنرمندان حاضر در مراسم افطار رئیس جمهور محمدرضا گلزار کسی بود که گفتگویی صمیمانه با دکتر روحانی رئیس جمهور کشورمان داشت . در هنگام صحبت با آقای رئیس جمهور عکاسان حاضر لحظه ای را از صحبت گلزار و دکتر روحانی شکار کردند که به عکس جنجالی این ضیافت معروف شد.

محمدرضا گلزار با انتشار این عکس نوشت:

 محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در ضیافت افطار رئیس جمهور

در مورد عکس با آقای روحانی و برداشت ها و تفصیلاتش، واقعیتش اینه که کمال بی انصافی در مورد من صورت گرفت. چه از عمل پخشِ اون عکس توسط اون عکاس محترم که ده ها فرم عکس مناسبتر برای عرضه داشت، چه اون همه هجمه و نظرهای مرتبط به اون عکس توسط مخاطبین.

اول :به اشتباه دستی که بالا بود و رنگ پیراهنی متفاوت با من داشتو انگشتری به دست داشتو متعلق به من دونستنکه با کمی دقت فقط کمی دقت متوجه شدن که اون دستِ من نیست و دستِ شخص کناریه.

بعد گفتن حالا چی پس؟! بی حرف که نمی شه؛ آهان. این یکی دستِ گلزار چرا تو جیبشه ؟ زاویه ی سرش چرا اینجوره؟ غافل از این که بی تردید، احتمالاً اون حالت برای ثانیه ای بیش نبوده. واقعاً متأسفم.

ادب و احترام بارزترین خصیصه ی شخصیتی منه که نه تنها تمام کسانی که منو از نزدیک می شناسند که کسانی که کوچکترین آشنایی با من دارند نیز به اون معترفند.

این موضوع هیچ ربطی به محمدرضای گلزار معروف نداره این موضوع ریشه در مبادی آداب بودن خانوادگی من داره، این ریشه در تربیتی داره، که ادب رو در تمامی مراحل زندگی من اصل کرده نه فرع.

محمدرضا گلزار

عکس جنجالی محمدرضا گلزار با دکتر روحانی

بعدشم من توی تمام این سالهای شهرت، از این معاشرتها و دیدارها که کم نداشتم، یعنی این دوستان یک لحظه فکر نمی کنند که محمدرضا گلزار آدابِ این گونه مراسم رو پس از این همه سال از اونا بهتر می دونه؟!

این دوستان واقعاً فکر می کنن مودب تر از منن ؟! اینا که رفتار و ادبیاتشون با ماها چنینه با مردم و اطرافیانشون چطور تا می کنن؟! واقعاً متأسفم. متأسفانه اوضاع خرابتر از این حرفاست.

به این دوستان نکته ای رو یادآوری می کنم، که اعتقادمه. اگه دنبال راه درستی، برای رسیدن به موفقیت در هر کدوم از مراحل زندگیشون هستن. فقط کافیه در اینطور رفتار ، اظهارِ نظر و قضاوتهاشون در مورد دیگران تجدیدنظرِ جدی بکنن. ریشه ی همه ی ناکامی ها اینگونه بدخواهی ها است و بس ... همین.....

فارغ از همه اینها قطعا به عنوان یک ایرانی دیدار با رئیس جمهور کشورم برای بسیار افتخار آمیز و دوست داشتنی است.شبی به یاد ماندنی و دیداری بسیار صمیمی با ایشان داشتم و ضمن تشکر از خدا موفقیت و آرزوی کامیابی روزافزون برایشان آرزومندم...

توضیح محمدرضا گلزار درباره عکس با آقای رئیس جمهور

توضیح محمدرضا گلزار درباره عکس با آقای رئیس جمهور
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 42
برگرفته از صفحه شخصی محمدرضا گلزار / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 36 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف