نمناک ورزشفوتبال عکس دونفره مرتضی پورعلی گنجی با پاوی در السد
مرتضی پورعلی گنجی ، تیم السد قطر
مرتضی پورعلی گنجی که اخیرا به تیم السد قطر پیوسته است در صحبت هایی از اینکه قرار است در کنار ژاوی بازی کند ابراز خوشحالی کرد و گفت امیدوارم بتوانم از تجربیاتش استفاده کنم و در کنار او فوتبال یاد بگیرم.
بازدید : 4,799 نفر

آرزوی مرتضی پورعلی گنجی

مرتضی پورعلی گنجی، مدافع لژیونر تیم ملی فوتبال ایران که چند روزی است با باشگاه السد قطر به توافق رسیده، اولین تمرین خود را با این تیم انجام داد و از اینکه قرار است در این تیم بازی کند ابراز خوشحالی کرد و گفت افتخار  میکنم در السد بازی کنم.

 آرزوی مرتضی پورعلی گنجی مدافع تیم ملی ایران برآورده شد

مدافع ملی پوش کشورمان پس از اولین تمرین با تیم السد قطرگفت:بازی کردن در پست دفاع السد به من انگیزه دوچندانی می دهد تا پیوسته بهترین عملکرد را از خود داشته باشم. مخصوصا اینکه باشگاهی مانند السد به عنوان سنگ بنای فوتبال در قطر و آسیا است و بازی کردن در زیر پرچم این باشگاه برای هر بازیکنی افتخار است.
وی افزود:من با السد آرزو دارم تا تمام قهرمانی را کسب کنم. من تمام سعی خودم را در مدت حضورم در این تیم انجام می دهم تا بهترین عملکرد را داشته باشم تا در کسب افتخارات بیشتر به السد کمک کنم.
پور علی گنجی در ادامه درباره جدایی اش از تیم چینی گفت:من پیشنهاد های زیادی را بعد از اتمام قراردادم با تیان جین تدای داشتم، پیشنهادهایی از چین، اروپا و همچنین باشگاه های دیگر قطری داشتم اما السد را با مشورتی که با خانواده ام و دوستانم داشتم مرا تشویق کردند که به باشگاه بزرگ السد بپیوندم.

 

آرزوی مرتضی پورعلی گنجی در کنار ژاوی برآورده شد

مرتضی در ادامه درباره ژاوی گفت:ژاوی بازیکنی اسطوره است. او تجارب زیادی دارد زیرا قهرمانی های متعددی را با بارسلونا و تیم ملی اسپانیا کسب کرده است. بازی کردن در کنار او برایم آرزو بود اکنون آرزویم برآورده شده است. امیدوارم بتوانم از تجربیاتش استفاده کنم و در کنار او فوتبال یاد بگیرم.

مدافع ملی پوش کشورمان در پایان درباره آمادگی اش برای حضور در تیم السد گفت:من تست های پزشکی را کاملا انجام دادم. تمام سعی خودم را می کنم به آمادگی کامل برسم و در دیدارهای آینده السد حاضر شوم.

عکس دونفره مرتضی پورعلی گنجی با پاوی در السد

عکس دونفره مرتضی پورعلی گنجی با پاوی در السد
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
برگرفته از مشرق نیوز -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف