نمناک فرهنگ و هنرچهره ها مهران مدیری در کنار نوه اش !؟+ عکس
مهران مدیری ، عکسی از نوه مهران مدیری
عکسی در فضای مجازی دست به دست می چرخد و حکایت از نوه مهران مدیری بودن دارد که مهران مدیری در برنامه دورهمی آنرا بصورت غیر مستقیم تکذیب کرد.

نوه مهران مدیری درآغوش پدربزرگش

این روزها فضای مجازی به یکی از سریع ترین راههای ارتباطی تبدیل شده است که اگرچه در بسیاری از موارد بهترین رابط بین چهره ها و مردم است اما در برخی موارد میتواند حواشی زیادی را نیز درست کند و به شایعات زیادی دامن بزند.

تکذیب توسط مهران مدیری :این شایعه با بیان موضوعی از سوی مهران مدیری کاملا رد شد , مهران مدیری در برنامه دورهمی از شدت علاقه اش به فرزندانش گفت تا حدی که راضی به ازدواج آنها نیست و با بیان این موضوع مشخص گردید که این عکس متعلق به نوه ی مهران مدیری نمی باشد ؛ چون فرزندان او مجرد هستند.

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی با سریال های طنزش در تلویزیون همیشه در بین مردم شناخته شده است .

در فضای مجازی عکسی در حال دست به دست شدن است که مهران مدیری در آن دختری را به آغوش کشیده است. گفتنی است کانال های مجازی این دختر را نوه مهران مدیری معرفی کرده اند.

عکسی از مهران مدیری

عکسی از نوه مهران مدیری

مهران مدیری و دحتری که نوه او معرفی شده است !!؟؟

پیش از این ماجرا چندی پیش دوباره عکسی منتشر شد و حرف هایی درباره نوه مهران مدیری پیش آمد که تکذیب شد.

نوه مهران مدیری

مهران مدیری و دحتری که نوه او معرفی شده است !!!

این عکس از مهران مدیری و دختر بچه ای منتشر شد با عنوان مهران مدیری و نوه اش که خیلی ها این خبر را رد کردند و گفتند برادر زاده ی آقای مدیری است . تعدادی نیز گفتند بچه ی یکی از دوستان خانوادگی آقای مدیری است اما صحت هیچ کدام از حرفا مشخص نیست.

با خانواده مهران مدیری بیشتر آشنا شوید

مهران مدیری در سال 1346 از والدین اراکی درمیدان بروجردی در سر آسیاب دولاب منطقه ای در جنوب تهران به دنیا آمد. او سه برادر بزرگتر از خودش و دو فرزند به نام های فرهاد و شهرزاد دارد. در سال 1372، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت. آغاز شهرت مدیری از سال 1372 بود که در مجموعهٔ طنز نوروز 72 بازی کرد.

برنامه دورهمی

فرهاد پسر مهران مدیری

فرهاد مدیری متولد 18 اردیبهشت 1370 است. او در هنرستان موسیقی درس خوانده و برای ادامه تحصیل به خارج از ایران رفته است. نه در فرم لباس پوشیدن فرهاد اثری از بچه های هنری است و نه در مرتب کردن چهره اش؛ البته همه اینها را خودش انتخاب کرده و پدرش نقشی در انتخاب این فرم لباس پوشیدن ش ندارد. فرهاد تنها یک بار جلوی دوربین رفته است، در برنامه جنگ 77. در آن نقش بچگی پدرش را بازی می کند؛ از بس به هم شبیه هستند و این را همه می گویند. در پشت صحنه برنامه های پدرش زیاد چرخیده ولی با این وجود علاقه چندانی به بازیگر ی ندارد.

دورهمی

مهران مدیری در مجموعه دورهمی

همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. او خانه دار است و برای خودش می نویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته هایش را نداشته. اسم فرهاد را هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت های تلویزیون ی اش استفاده کرده است.

مهران مدیری مجموعه دورهمی را برای شبکه نسیم ساخته است.

مهران مدیری در کنار نوه اش !؟+ عکس

مهران مدیری در کنار نوه اش !؟+ عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 73
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 66 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف