نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون بازیگران جدید سریال پرستاران مقابل دوربین رفتند
سریال پرستاران ، عکس های سریال پرستاران
سریال «پرستاران» به کارگردانی علیرضا افخمی و محمودرضا تخشید در 52 قسمت تولید می شود و به اتفاقات و داستان های پرستاران می پردازد.
تاریخ انتشار : 15 آبان 1395
بازدید : 5,299 نفر

بازیگران جدید سریال پرستاران

«پرستاران» یک ملودرام اجتماعی روز است و داستان های این سریال در بخش اورژانس یک بیمارستان اتفاق می افتد که دارای یک خط اصلی داستانی با کاراکترهای ثابت است. محور اصلی این فیلم پرستاران و پزشکان هستند.

سریال پرستاران به کارگردانی مشترک علیرضا افخمی و محمودرضا تخشید پس از دو روز توقف(آف تولید) ازچهارشنبه دوباره آغاز شده است.

به گفته تهیه کننده این سریال، از ابتدای کلید خوردن مجموعه، این اولین توقف یا آف پروژه بوده و به علت حجم بالای کار، ما نمی توانیم به گروه مرخصی بیشتر بدهیم بنابراین تصویربرداری سریال پرستاران از ساعت 12 امروز دوباره آغاز می شود و بازیگران تا ساعت 12 شب در لوکیشن اورژانس بیمارستان نورافشار مقابل دوربین خواهند رفت.

سریال پرستاران

فاطمه گودرزی و سیاوش خیرابی در سریال پرستاران

به گفته داود هاشمی فریبا نادری، فاطمه گودرزی، عاطفه رضوی، محمدرسول صفری و شیوا بلوچی امروز مقابل دوربین می روند. او از اضافه شدن بازیگران جدید به پرستاران خبر داد و افزود:تاکنون حدود 30 درصد از این سریال فیلمبرداری شده است. سریال پرستاران یک ملودرام اجتماعی روز است و داستان های آن در بخش اورژانس یک بیمارستان اتفاق می افتد که دارای یک خط اصلی داستانی با کاراکترهای ثابت است و محور اصلی آن پرستاران و پزشکان هستند. ضمن این که در هر قسمت داستانی فرعی با کاراکترهای ویژه اتفاق می افتد و پایان می گیرد.

سریال پرستاران

عکس بازیگران سریال پرستاران

سایر عوامل سریال عبارتند از:تصویربردار ابراهیم غفوری، چهره پرداز مجید اسکندری، صدابردار مرتضی اصلان زاده، صداگذار امیرحسین صادقی، تدوینگر افسانه افخمی، مدیر تولید مجید بذرپاچ، طراح صحنه و لباس حسین مجد، دستیاران کارگردان اکبر نصیری، مهدی آقایی، پریسا افخمی، افشین عمرانی، تصویربردار پشت صحنه و عکاس رایان جعفری و پوریا هنرمند و مدیرتدارکات محمد جمشیدی.

مجموعه تلویزیونی پرستاران محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در52 قسمت 40 دقیقه ای و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساخته می شود.

بازیگران جدید سریال پرستاران مقابل دوربین رفتند

بازیگران جدید سریال پرستاران مقابل دوربین رفتند
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف