نمناک ورزشگوناگون واکنش فدراسیون پرورش اندام به ماجرای عکس زنان بدنساز
زنان بدنساز ایرانی ، بدنسازی زنان
انتشار تصاویر نامناسب از زنان بدنساز ایرانی در فضای مجازی که علت اصلی احضار آنها به دادگاه بود واکنش جدی فدراسیون را نیز به همراه داشت.
تاریخ انتشار : 6 مهر 1395

واکنش فدراسیون به احضار زنان بدنساز ایرانی به دادگاه

رییس فدراسیون پرورش اندام گفت:دخترانی که عکس های خود از حضور در رقابت های بدنسازی را منتشر کردند چنانچه احکامی از سوی فدراسیون گرفته باشند، لغو خواهد شد.

ناصر پورعلی فرد  درباره احضار دختران بدنساز که عکس های خود را منتشر کرده بودند به دادسرا، بیان کرد:آنها به دادسرا احضار شدند. نتیجه آن هر چه که باشد اطلاع رسانی خواهیم کرد. البته خودمان بارها اعلام کرده ایم که در زمینه پرورش اندام بانوان فعالیتی نداریم زیرا با ارزش های نظام مغایرت دارد. بنابراین اگر موردی وجود داشته باشد و یا در شبکه های مجازی با آن مواجه شویم، به دستگاه های نظارتی معرفی خواهیم کرد. زمانی که حکم این افراد اعلام شد، خودمان هم جلسه کمیته انضباطی را برگزار خواهیم کرد. به رییس کمیته آموزش ابلاغ کرده ایم، آمارهای خود را از سال 84 تاکنون مورد بررسی قرار دهد و چنان چه این افراد احکامی از سوی فدراسیون دریافت کرده اند، مثلا در کلاس های مربیگری شرکت کرده و حکم مربی دارند، احکام آنها لغو خواهد شد.

او ادامه داد:به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و همچنین هیات استان تهران ابلاغ کرده ایم و مواردی نظیر اسامی افراد، آدرس و همچنین نام باشگاه هشان را اعلام کرده ایم و گفته ایم که تا اطلاع ثانوی فعالیتی نداشته باشند. حکم قوه قضاییه هم اعلام شود اطلاع رسانی خواهیم کرد.

رییس فدراسیون پرورش اندام با تاکید بر این که حضور این افراد در مسابقات زیر نظر فدراسیون نبوده است، گفت :حضور این افراد در مسابقات زیر نظر ما نبوده است و تنها میثم کشوری که از قهرمانان ماست و به اردو هم دعوت شده در عکس ها وجود داشت که به او ابلاغ کردیم به دادسرا برود و از خود دفاع کند. این اتفاق هشدار بزرگی بود. البته باید از قوه قضاییه ، حراست و اداره نظارت فدراسیون تشکر کنم که این موضوع را پیگیری کردند. حداقل کاری که می توان انجام داد این است که بازدارندگی داشته باشیم تا خدای نکرده این اتفاق رخ ندهد. اگر باز هم شاهد چنین مواردی باشیم برخورد قاطعی می کنیم و اجازه نمی دهیم افرادی که اعتقاداتی ندارند، نام ورزش ایران را خدشه دار کنند.

 

واکنش فدراسیون پرورش اندام به ماجرای عکس زنان بدنساز

واکنش فدراسیون پرورش اندام به ماجرای عکس زنان بدنساز
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف