نمناک ورزشفوتبال گالری عکس های زین الدین زیدان در پاریس
زین الدین زیدان ، هواداران رئال مادرید
یک عکاس فرانسوی نمایشگاهی از عکس های هنری که از زین الدین زیدان گرفته است را در فرانسه و اسپانیا برپا کرده است که مورد توجه هواداران رئال قرار گرفته است.

نمایشگاه عکس زین الدین زیدان در پاریس

بدون شک زین الدین زیدان بزرگ ترین بازیکن مسلمان تاریخ فوتبال جهان است. او اسطوره فوتبال فرانسه به شمار می آید و سابقه قهرمانی در جام جهانی و جام ملت های اروپا را در کارنامه دارد همچنانکه توانست با رئال مادرید هم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و رقابت های لیگا را به دست آورد.

نمایشگاه عکس زین الدین زیدان در پاریس

فیلیپه بورداس هنرمند اسپانیایی - فرانسوی 39 عکس هنری خود از زیدان را در نمایشگاهی تحت عنوان Zz, Zidane con todas sus letras برپا کرده است. این نمایشگاه با هدف معرفی نقش تعصب و احترام به خانواده و پیشکسوت در فوتبال حرفه ای برپا شده و زیدان در آن به عنوان نمادی از فرانسه فراموش شده معرفی شده است.

در این نمایشگاه برخی از تصاویر خانوادگی زیدان دستخوش ایده های هنری و طراحی های معناگرایانه قرار گرفته است، در اولین روز این نمایشگاه در هر دو شهر پاریس و مادرید استقبال بسیار خوبی صورت گرفته و هواداران رئال مادرید با توجه به توصیه زیدان بلیت این نمایشگاه را برای کمک به کودکان مبتلا به سرطان با چند برابر قیمت خریداری کرده اند.

 

نمایشگاه عکس های هنری از زین الدین زیدان

گالری عکس های زین الدین زیدان در پاریس

گالری عکس های زین الدین زیدان در پاریس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 12
برگرفته از برترین ها -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف