نمناک سرگرمیدیدنی ها عکس های شگفت انگیز زمین از ایستگاه فضایی
زمین ، زمین از فضا
تیم پیک، فضانورد،حین سکونت در فضا از چند عکس زیبا از زمین رونمایی کرده است که این نمای شگفت انگیز زمین از فضا به شکل باورنکردنی زیبا است.
بازدید : 3,019 نفر

شگفتی های زمین از ایستگاه فضایی

همشیه تصاویری که از اتفاعات بالا از سطح زمین گرفته می شود بسیار زیبا هستند،تیم پیک، فضانورد، حین سکونت در فضا از چند عکس زیبا از زمین رونمایی کرده است. نمای زمین از فضا به شکل باورنکردنی زیبا است.

به گزارش آپورثی، آقای پیک همچنین ویدویی کوتاه را منتشر کرده که طرفداران بسیاری پیدا کرد. اما تصاویر منتشر شده از زمین کم نیستند که در ادامه قصد داریم چند مورد از بهترین های آن را به شما معرفی کنیم.  

 

 

زمین
لندن در شب – تیم پیک این عکس را در 31 ژانویه 2016 منتشر کرده است
زمین
شفق قطبی – شاید باورتان نشود، اما فضانوردان دوره های عکاسی می بینند. اسکات کلی این عکس را همراه با تیم پیک در 20 ژانویه 2016 گرفته است
زمین
هنر زمینی از استرالیا – عکس از کلی در اکتبر 2015
زمین
باز هم استرالیا – این عکس از شمال غربی استرالیا گرفته است. یک دانش آموز هنگامی که دوربین سالی راید ارثکام نصب شده در ایستگاه بین المللی فضایی را از راه دور کنترل می کرد، این عکس را انداخت
زمین
اثر انگشت آب بر شن؛ عمان – عکس از کیل لیندگرن
زمین
چشم طوفان
زمین
عکسی خاص – نگویید که فضانوردان نمی توانند عکس خاص بیندازند! این عکس توسط تیم پیک از کوه های ساحلی بریتیش کلمبیا در 5 ژانویه 2016 انداخته شده است
زمین
ورزشگاه لیوایز
زمین
شب پر ستاره – در این عکس، انگلستان، دریای بالتیک و خلیج فارس در کادر هستند. به نظر می رسد که ون گوگ با این عکس سکته زده باشد!
زمین
طلوع آفتاب
زمین
آمریکا – این عکس زیبا است
زمین
سلفی اسکات کلی 

عکس های شگفت انگیز زمین از ایستگاه فضایی

عکس های شگفت انگیز زمین از ایستگاه فضایی
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از فرادید - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف