بهنوش بختیاری

چرا بهنوش بختیاری عکسی از همسر و دخترش منتشر نمیکند؟

تاریخ انتشار : 6 خرداد 1396کد مطلب : 50102تعداد نظرات : 1 نظر
بهنوش بختیاری بازیگر کشورمان مدتی قبل خبر مادر شدن را اعلام کرد اما تا بحال عکسی از فرزند و همسر منتشر نکرده است و همین عاملی برای کنجکاوی هوادارانش شده است.

صحبت های بهنوش بختیاری درباره دخترش

بهنوش بختیاری بازیگر طناز و دوست داشتنی کشورمان یکی از محبوب ترین بازیگران در عرصه طنز است که به تازگی از مرز چهل سالگی عبور کرده است ، این بازیگر خوب سریال های طنز تلویزیون مدتی قبل خبر از مادر شدن و قبول کردن سرپرستی کودکی را از بهزیستی داد اما هرگز عکسی از دخترش را منتشر نکرده است.

بهنوش بختیاری در تیرماه سال 1386 با محمدرضا آرین ازدواج کرد اما تا بحال عکسی از همسرش در صفحه شخصی اش منتشر نکرده است و همین امر باعث کنجکاوی طرفدارانش شده است . این بازیگر طناز کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره این موضوع صحبت کرد.

توضیح بهنوش بختیاری درباره انتشار عکس دخترش

بهنوش بختیاری درباره انتشار عکس دخترش  نوشت:دوستان بارها گفتم که همسر من علاقه ای به انتشار عکسشون در فضای مجازی ندارن...از طرف بهزیستی فعلا اجازه انتشار عکس دخترمون رو نداریم...ضمن اینکه من نمیدونم این بچه راضی هست عکسش رو همه ببینن و به عنوان بچه بی سرپرست بشناسنش یا خیر....باید بزرگ بشه و خودش اعلام کنه که راضیه یا نه...منتظر عکس و فیلم یگانه نباشید...سپاس..  یا علی

بهنوش بختیاری

عکسی از بهنوش بختیاری بازیگر کشورمان

بهنوش بختیاری یک سال پیش در برنامه سه ستار احسان علیخانیپرده از راز ناراحت کننده زندگی اش برداشت و گفت :من دیگر مادر نمیشوم و شانس این را ندارم که مادر شدن را تجربه کنم دل میلیون ها نفر را به درد آورد اما کمتر از یک سال به آرزوی خود رسید.

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری صاحب فرزند شد و یک نوزاد را به فرزند خواندگی قبول کرد. بهنوش بختیاری که روزهای آخر سال 95 از مادر شدنش در نوروز 96 خبر داده بود بالاخره صاحب فرزند شد، به گفته نزدیکان وی ، بهنوش بختیاری این بچه را به سرپرستی قبول کرده است و فرزند وی دختر میباشد.

چرا بهنوش بختیاری عکسی از همسر و دخترش منتشر نمیکند؟

4.344
این مطلب مفید بود ؟386
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
ابی1396-03-08
دوستت دارم بهنوش جان...همیشه خوش باشید..
30
وبگردی