نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ازدواج هانیه غلامی بازیگر همه چیز آنجاست + عکس
هانیه غلامی ، هانیه غلامی در کنار همسرش
هانیه غلامی بازیگر سریال همه چیز آنجاست برای اولین بار تصویری از همسرش را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1396

اولین عکس هانیه غلامی در کنار همسرش

هانیه غلامی بازیگر سریال همه چیز آنجاست مدتی قبل با انتشار یک عکس از حلقه ازدواجش خبر ازدواجش را رسانه ای کرد . این هنرمند جوان 23 ساله کشورمان برای اولین بار از عکس همسرش رونمایی کرد .

هانیه غلامی بازیگر جوان کشورمان با انتشار این عکس نوشت

هانیه غلامی

هانیه غلامی در کنار همسرش

نمی توانم قول دهم که تغییر نمیکنم نمی توانم قول دهم که خلقیات متفاوت نخواهم داشت نمی توانم قول دهم که گاهی احساسات تو را جریحه دار نخواهم کرد نمی توانم قول دهم که آشفته نخواهم شد نمی توانم قول دهم که همواره قوی خواهم بود نمی توانم قول دهم که قصوری نخواهم کرد. اما ...

می توانم عهد کنم که همواره پشتیبان تو خواهم بود می توانم عهد کنم که افکار و احساساتم را با تو سهیم خواهم شد می توانم عهد کنم که تو را آزاد خواهم گذاشت تا خودت باشی می توانم عهد کنم که با تو کاملا صادق خواهم بود می توانم عهد کنم که با تو خواهم گریست و خواهم خندید می توانم عهد کنم که کمکت خواهم کرد به هدف هایت برسی اما بیش از همه می توانم عهد کنم که دوستت خواهم داشت.

هانیه غلامی بازیگری را با فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه ساخته منوچهر هادی شروع کرد. سریال های تلویزیونی زخم به کارگردانی مسعود آب پرور و همه چیز آنجاست ، ساخته ی شهرام شاه حسینی از دیگر کارهای وی می باشد.

تصاویری از مراسم عقد هانیه غلامی

هانیه غلامی

عکس مراسم عقد هانیه غلامی بازیگر همه چیز آنجاست

هانیه غلامی

مراسم عقد هانیه غلامی بازیگر جوان

هانیه غلامی

مراسم عقد هانیه غلامی بازیگر جوان کشورمان

هانیه غلامی متولد 12 بهمن 1373 بازیگر تلوزیون و سینما می باشد. او دانشجوی رشته روانشناسی بالینی می باشد و با بازی در سریال همه چیز آنجاست در تلویزیون شناخته شد.

عکس های هانیه غلامی و همسرش

ازدواج هانیه غلامی بازیگر همه چیز آنجاست + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 36 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف