نمناک ورزشگوناگون بررسی عکس جنجالی کفاشیان در دبی + تصاویر
کفاشیان ، علی کفاشیان
به تازگی عکسی از علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران منتشر شده است که ممکن است برای او دردسر ساز شود. این عکس که مربوط به مسابقات ساحلی دوبی می باشد بازتاب نامناسبی برای کفاشیان داشته است.
تاریخ انتشار : 18 آبان 1394
بازدید : 10,395 نفر

عکس کفاشیان در دبی

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کشور که برای تماشای بازی ایران در ورزشگاه دوبی حاضر بود در هنگام اجرای مراسمی که با شئونات اسلامی منافات دارد طبق قانون عمل نکرده و صندلی خود را ترک نکرده است و عکسی از وی در این شرایط پخش شده است که اگر صحت داشته باشد برای کفاشیان دردسر ساز می شود.

 

عکس کفاشیان در فوتبال ساحلی دوبی دردسر ساز شد

به گزارش وب سایت رسمی نود چند روزی است تصویری از علی کفاشیان در فضای مجازی منتشر شده است که به نظر می رسد برای او دردسرهای جدیدی ایجاد کند.در این عکس نشان داده می شود در مسابقات فوتبال ساحلی در دوبی و بازی ایران و روسیه که کفاشیان برای تماشای بازی ایران در ورزشگاه حاضر بود، در میانه زمین حرکاتی انجام می شود که شدیدا با شئونات اسلامی منافات دارد. بر اساس پروتکلی که برای روسای فدراسیون های ورزشی ایران، وجود دارد، مقامات ورزشی باید در چنین شرایطی محل را ترک کنند اما این عکس نشان می دهد که ظاهرا رئیس فدراسیون فوتبال ایران این کار را انجام نداده است. البته عکسهای بعدی وجود ندارد و شاید کفاشیان ثانیه های بعدی از صندلی اش بلند شده باشد.

به هر حال رضا حسنی خو، مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان امروز در در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، در گفتگو با خبرنگار سایت نود از بررسی این موضوع خبر داد:« متاسفانه این عکس بازتاب نامناسبی در فضای مجازی و برخی سایتها داشته است. چنین حرکتی انجام شده این در حالی است که ما به روسای فدراسیون ها می گوییم در چنین مواقعی حتما محل را ترک کنند و این یک پروتکل است.» البته شاید کفاشیان هم محدودیتهایی داشته است،زمان انجام حرکت منشوری آنقدر کم بوده که او فرصت ترک صحنه را پیدا نکرده از طرفی در ورزشهای ساحلی کمی شرایط حفظ محدودیتها سخت تر می شود اما حسنی خو درباره این موارد اینطور توضیح می دهد:« اتفاقا در ورزشهای ساحلی سخت گیری ما بیشتر است چراکه فضای این ورزش ها بیشتر مساله دار است. کم بودن زمان هم نمی تواند توجیه مناسبی باشد. ما در این باره پروتکل داریم انجام این حرکات حتی اگر چند ثانیه هم باشد باید مقام ایرانی صحنه را ترک کند.» این مدیر وزارت ورزش و جوانان از بررسی دقیق این اتفاق در روزهای آینده خبر داد.« ما باید به دقت عکس ها بررسی کنیم تا دقیقا متوجه شویم چه اتفاقی افتاده است.اگر فیلمی هم باشد باید آنرا بررسی کنیم و بعد تصمیم گیری کنیم.»

البته این عکس یک مشکل دیگر هم دارد در کنار کفاشیان فردی حضور دارد که قبلا با فدراسیون همکاری می کرد اما اخیرا از طرف وزارت ورزش تاکید شده فدراسیون فوتبال با او همکاری نداشته باشد. حسنی خو عنوان کرد این مورد هم بررسی خواهد شد. باید دید کفاشیان از این مانع هم می تواند به سلامت عبور کند یا اتفاق دیگری می افتد؟ 

بررسی عکس جنجالی کفاشیان در دبی + تصاویر

بررسی عکس جنجالی کفاشیان در دبی + تصاویر
:
امتیاز : 1.6 تعداد رای : 16
برگرفته از نود تی وی -/ن م
این مطلب مفید بود ؟ 5 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف