نمناک سرگرمیگوناگون عکس این کودک چینی چرا پربازدیدترین شد ؟ + تصاویر
عکس کودک چینی ، سرگرمی نمناک
عکس کودک چینی خیلی سریع در شبکه های اجتماعی دست به دست شد ، ژست جالب و حرکتی زورکی از او دلیل جلب توجه کاربران فضای مجازی بود.

خنده دوست داشتنی و زورکی پسربچه چینی برای عکس

ژست دوست داشتنی پسربچه چینی برای گرفتن عکس کنار مجمسه دایناسور و انتشار تصویر او در شبکه های اجتماعی نظرات جالبی را از سوی کاربران دریافت کرد.
پسربچه ی چینی را که تصاویرش را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنیدهمراه والدینش برای تفریح در تعطیلات سال نوی چینی به یک شهر بازی رفته بود ، شهربازی که در بخشی از آن یک مجسمه بزرگ دایناسور نصب شده بود و تقریبا همه بچه ها کنار آن عکس یادگاری می گرفتند .
والدین این پسربچه هم تصمیم گرفتند تا از او عکسی کنار مجمسه دایناسور بگیرند اما فرزندشان به شدت از این مجمسه بزرگ وحشت کرده بود ؛ در نهایت کودک با اصرار و تشویق والدینش به دایناسور نزدیک شد .
عکس کودک چینی

عکس کودک چینی با ژست جالبش کنار مجمسه دایناسور

تا لحظات آخر چهره ی او ترس و وحشت را نشان می داد تا اینکه جالب ترین قسمت ماجرا رسید ، والدین پسربچه از او خواستند تا برای زیباتر شدن عکس لبخند بزند و کودک هم برای اطاعت از حرف پدر و مادرش لبخند زورکی زد و همین لبخند زورکی باعث شد تا ویدئویی که از این لحظات ضبط شده بود خیلی سریع در فضا مجازی و میان کاربران شبکه های اجتماعی در چین منتشر شود.
عکس کودک چینی

عکس ژست جالب خنده کودک چینی

عکس پربازدید و جالب کودک چینی با ژست خنده زورکی

عکس این کودک چینی چرا پربازدیدترین شد ؟ + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 20
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف