نمناک سرگرمیدیدنی ها جنجال عکس یک کودک در فضای مجازی! + عکس
کودک ، عکس کودک
یک زن استرالیایی با انتشار تصویری از کودک خود در شبکه های اجتماعی جنجال برانگیخت،سوال این است که چرا این عکس جنجال بپا کرد؟با ما باشید تا دلیل این جنجال را بدانید.
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1395

 عکسی که در فضای مجازی جنجال بپا کرد!

عکسی که به تازگی در فضای مجازی از یک کودک منتشر شده است بخاطر حاله نوری که در اطراف این کودک ظاهر شده بسیار عجیب بوده و جنجال به پا کرده است.داب لارکومب، مادر 6 فرزند، هنگام زایمان یکی ازدوقلوهایش به نام جرمی را از دست داد و به او اطلاع داده شد که احتمال دارد تایلا دوقلوی دیگرش را نیز از دست بدهد؛ زیرا جرمی درداخل رحم مادر بر روی تایلا قرار گرفته بود.

به نوشته "شاشه نیوزر"، اما خوشبختانه تایلا نجات پیدا کرد و مادرش این حادثه را یک معجزه توصیف کرد و معتقد است که جرمی جان خود را فدای خواهرش تایلا کرده بود.

اما آنچه که بحث و جدل به راه انداخت، تصویری است که داب لارکومب منتشر کرد. در این عکس به نظر می رسد که نوری اطراف سر تایلا را فراگرفته است. تایلا اینک 8 ساله است. مادر می گوید که روح جرمی در اطراف تایلا حضور دارد؛ زیرا در تصاویری که از تایلا گرفته شده است به نظر می رسد که نوری در پشت سرش قرار دارد!
 
کودک

جنجال عکس یک کودک در فضای مجازی! + عکس

جنجال عکس یک کودک در فضای مجازی! + عکس
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 9
برگرفته از اتاق خبر 24 - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف