نمناک سرگرمیگوناگون کوچکترین سگ دنیا به اندازه یک لیمو ترش + تصاویر
کوچکترین سگ دنیا ، كوچكترين سگ دنيا
کوچکترین سگ دنیا با 10 سانتی متر قد تا کنون توانسته 2 بار رکورد کوچک ترین سگ جهان را بشکند و نام خود را در کتاب گینس ثبت کند.

میراکل میلی کوچکترین سگ دنیا

کوچک ترین سگ دنیا با رکورد 49 بار کلون یا همسان سازی اکنون 10 سانتی متر قد دارد ، بیشترین همسان سازی تکرار شده در جهان میراکل میلی است که 49 بار توسط دانشمندان تاگ سازی شده است و علت این است که او کوچکترین سگ جهان است ؛ او تاکنون 2 بار رکورد جهانی کوچکترین سگ جهان را شکسته است.

 

کوچک ترین سگ جهان

کوچکترین سگ دنیا

کوچک ترین سگ دنیا با 10 سانتی متر قد 

دانشمندان 49 توله با ژن یکسان را بر اساس ژن های نژاد چوا وا که با نام میراکل میلی شناخته می شود ، بوجود آوردند. همسان سازی چند باره ی این توله سگ شش ساله توسط دانشمندان با امید این بود که از طریق آن بتوانند کد ژنتیکی قد را بیابند . میراکل میلی ظاهرا در هنگام تولد کمتر از یک اونس وزن داشت و به اندازه سر یک قاشق غذا خوری بود، به همین جهت دانشمندان مطمئن بودند که او زنده نخواهد ماند.

 

عکس کوچکترین سگ دنیا

کوچک ترین سگ جهان

عکس کوچکترین سگ جهان را ببینید

میراکل میلی جانش را مدیون ونسا سلمر38 ساله اهل فلوریدا ، که با استفاده از قطره چکان هر دوساعت یکبار به وی غذا میداد ، است ، از سال 2012 ، میلی شگفت انگیز برنده رکورد جهانی گینس را برای کوچکترین سگ زنده ، با ارتفاعی کمتر از 10 سانتی متر قد و وزنی معادل بیش از یک پوند است او در حال حاضر در کنار خانواده 12 نفره با نام های مولی ، مالی ، ملی،موولی،موما، میلا ،ماری، میمی، مونی،مینی،ملا و مولان زندگی میکند.

کوچکترین سگ دنیا ، کوچکترین سگ دنیا با 10 سانتی متر قد

کوچکترین سگ دنیا به اندازه یک لیمو ترش + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن / ک
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف