نمناک ورزشفوتبال سوال ناراحت کننده مجری از پروین در عیادت منصور پورحیدری
منصور پورحیدری ، بیمارستان منصور پورحیدری
سوال بی ربط خبرنگار سیما در مقابل چشمان اشکبار همسر منصور پورحیدری، باعث تعجب و تاسف اهالی فوتبال شد.
تاریخ انتشار : 9 آبان 1395

عیادت پروین از منصور پورحیدری

حال منصور پورحیدری رو به بهبود است . سرمربی اسبق استقلال از آی سی یو بیمارستان ایرانمهر به بخش منتقل شد. در روز عیادت علی پروین از پدر استقلال رفتار زشت و زننده یک مجری تلویزیونی همه را حیرت زده کرد .

در حاشیه عیادت علی پروین از منصور پورحیدری، سوال عجیب و بی ربط خبرنگار سیما، باعث تعجب و ناراحتی اهالی فوتبال و به خصوص هواداران تیم استقلال شد.

در حالی که همسر منصور پور حیدری با چشمان اشکبار مشغول صحبت با علی پروین است، مجری سیما با خنده، در مورد منصورپورحیدری و خطاب به پیشکسوت پرسپولیس می گوید" نکند آبگوشت ها کار دستش داده!"

علی پروین هم پس از شنیدن این سوال ترجیح می دهد از مقابل دوربین و میکروفون این مجری فرار کند تا گرفتار حاشیه سوال زشت او نشود.

بهتر است صداوسیما درانتخاب مجریان خود دقت کند و افراد مودب و حرفه ای را برای این گونه برنامه ها انتخاب کند.

فیلم رفتار زشت مجری صدا و سیما در روز عیادت از منصور پورحیدری :

منصور پورحیدری متولد 6 بهمن 1324، بازیکن و مربی سابق فوتبال و پر افتخارترین مربی تاریخ باشگاه استقلال تهران است. منصور پورحیدری همسر فریده شجاعی، نایب رئیس سوم فدراسیون فوتبال است.

منصور پورحیدری

حال منصور پورحیدری بهبود یافت

پورحیدری ابتدا در سن 17 سالگی در باشگاه فوتبال دارایی بازی می کرد اما سپس به باشگاه تاج (استقلال) رفت و به مدت 9 سال در تیم تاج به عنوان دفاع راست بازی کرد و در سال 1349 عنوان قهرمانی جام باشگاه های آسیا را به همراه تیم تاج بدست آورد.

 فیلم سوال خبرنگار از علی پروین

سوال ناراحت کننده مجری از پروین در عیادت منصور پورحیدری

سوال ناراحت کننده مجری از پروین در عیادت منصور پورحیدری
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از خبرگزاری برنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف