نمناک اخبارجامعه عیدی 97 مددجویان بهزیستی کی پرداخت می شود؟
عیدی بهزیستی ، عیدی بهزیستی 97
رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران از پرداخت عیدی مددجویان مسمری بگیر بهزیستی زودتر از سال های گذشته خبر داد.
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396

زمان پرداخت عیدی مددجویان مستمری بگیر بهزیستی

رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران ضمن اشاره به تصویب لایحه حمایت حقوق معلولان در این دوره از مسئولیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:عیدی مددجویان امسال زودتر از سال های گذشته پرداخت شده است.
علی همت محمودنژاد، اظهار کرد:علی رغم برخی اختلافات فکری که با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشته ام، اما با توجه به اقدامات انجام شده توسط ربیعی، جامعه معلولان خواهان ابقای وی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستم.
وی تصریح کرد:متاسفانه کوتاه بودن عمر مدیریت مجریان عمور رفاه و حوزه اجتماعی باعث شده تا راندمان برنامه های اجتماعی و رفاهی برای معلولان و همچنین کارگران موثر نباشد.
رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران بیان کرد:تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان در این دوره از مسئولیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین همراهی نمایندگان مجلس گام موثری برای حمایت از معلولان بود.
وی گفت:با تصویب این لایحه شاهد خدمات قابل توجهی به معلولان در بخش های مختلف و بویژه در حوزه اشتغال، درمان و... خواهیم بودی.
محمودنژاد با اشاره به افزایش 200 درصدی مستمری مددجویان در سال 96 اظهار کرد:مستمری که در گذشته به مددجویان پرداخت می شد ماهیانه 53 هزار تومان برای هر نفر بود که این رقم در سال 96، 200 درصد افزایش پیدا کرد.
رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران همچنین به پرداخت عیدی به مددجویان اشاره کرد و گفت:خوشبختانه با تامین اعتبارات موردنیاز عیدی مددجویان امسال زودتر از سال های گذشته پرداخت شده است.

عیدی 97 مددجویان بهزیستی کی پرداخت می شود؟

برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 22 36
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .