نمناک اخبارورزشی غافلگیری همسر احمدرضا عابدزاده در روز تولدش + تصاویر
عقاب آسیا ، احمدرضا عابد زاده
عصر روز گذشته مراسم جشن تولد احمدرضا عابدزاده معروف به عقاب آسیا با تلاش همسر و خانواده او و همین طور حضور چهره هایی چون حمید استیلی، علیرضا نورمحمدی و طزری پیشکسوت ورزش باستانی مازندران در متل قو برگزار شد.
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1395

عقاب آسیا در روز تولدش سورپرایز شد!

همسر عقاب آسیا با گرفتن یک کیک زیبا و حضور برخی از چهره های شناخته شده، وی را در نیمه شعبان غافلگیر کرد.

عصر روز گذشته مراسم جشن تولد احمدرضا عابدزاده با تلاش همسر و خانواده او و همین طور حضور چهره هایی چون حمید استیلی، علیرضا نورمحمدی و طزری پیشکسوت ورزش باستانی مازندران در متل قو برگزار شد.

عابدزاده که حسابی توسط همسرش بایت برگزاری این مراسم غافلگیر شده بود، در مورد احترام بیش از اندازه ای که برای همسرش قائل است، گفت:«خیلی ها این سوال را از من پرسیدند که چطور شما که این همه جدی هستید این گونه به همسر خود احترام می گذارید. اما من بارها گفته ام و باز هم می گویم که همسرم تمام زندگی ام است و همیشه مقابلش می ایستم و به نشانه قدردانی سپاس از زحماتی که در تمام این سال ها برایم کشیده دستش را می بوسم.»

عقاب فوتبال ایران در مورد دزدیده شدن دستکش هایش نیز گفت:«امیر (پسرش) هم از آمریکا زنگ زد و قضیه مزایده گذاشتن دستکش ها را در یک سایت گفت. من باید تاکید کنم که 4 دستکش داشتم که یکی از آنها به سرقت رفته است و موضوع دیگری مطرح نیست.»

احمدرضا عابدزاده
 
سورپرایز احمدرضا عابدزاده توسط همسرش

جشن تولد
 
جشن تولد احمدرضا عابدزاده

احمدرضا عابد زاده
 
چهره های معروف در جشن تولد عابد زاده

احمدرضا عابدزاده

غافلگیری همسر احمدرضا عابدزاده در روز تولدش + تصاویر

غافلگیری همسر احمدرضا عابدزاده در روز تولدش + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 21
برگرفته از ایلنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 19 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف