نمناک سرگرمیگوناگون غافلگیری جالب پدر 62 ساله در روز تولدش!
آقای کریس فری 62 ساله از نیوجرسی، در روز تولدش به دلیل غافلگیری عجیب پسرانش با بیش از 10 هزار پیام و تماس تلفنی روبرو شد.

غافلگیری جالب پدر 62 ساله در روز تولدش!

بی شک از بزرگترین نعمات هر یک از ما انسان ها در طول زندگی دنیوی خود، والدینمان می باشند که آنها از همان بدو تولدمان در رشد و شکل گیری شخصیتمان موثر بوده اند و برای آنکه به ما آسیبی نرسد، از ما بشدت مراقبت می کردند و هم اکنون می توان این گونه گفت که همگی ما سلامتی خود را به نحوی از آنها داریم.

از این رو اخیرا فرزندان مرد 62 ساله ای از نیوجرسی، برای آنکه بتوانند در روز تولد پدرشان از وی تشکر و قدردانی نمایند، تصمیم به ایده ای جالب گرفتند که نتیجه آن با حواشی متعددی روبرو شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

آقای کریس فری 62 ساله از نیوجرسی ایالت متحده آمریکا، در روز تولدش برای آنکه غافلگیر شود، فرزندانش تصمیم گرفتند که پیام تبریکی را در تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر طراحی و نصب نمایند که در انتهای این تابلو شماره تلفن پدرشان را نیز درج کردند.

از این رو پدر 62 ساله علیرغم غافلگیری بیش از حد با بیش از 10000 پیام و تماس تبریک روز تولدش از عموم مردم روبرو شد که عموم مردم تولدش را به وی تبریک گفتند.

این تابلو تبلیغاتی از قرار معلوم در یک بزرگراه نزدیکی شهر آتلانیتک قرار گرفته بود که بر روی آن متن تبریک تولد برای کریس فری 62 ساله نوشته شده بود و وی به " KYW News Radio " این گونه گفت که تعداد زیادی از عموم برا تبریک تولدش با وی تماس گرفتند و خواستار مکالمه و حرف زدن با وی بودند.

 

کار جالب و سوپرایز باورنکردنی برای تولد پدر 62 ساله

غافلگیری جالب پدر 62 ساله در روز تولدش!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف