غده گردن
مردی که نامش عنوان نشده است برآمدگی به اندازه یک توپ پشت گردن داشت که برای رهایی از آن زیر تیغ جراحی رفت ، غده گردن او جنسی چسبناک و وزنی سنگین داشت.

خارج کردن غده بزرگ از پشت گردن یک مرد

 بیماری که به دلیل داشتن غده گردنی بسیار بزرگ از انجام فعالیت های روزمره ناتوان شده بود برای درمان بعد از مدتها به بیمارستان مراجعه کرد .

جراحی چندش آور غده بزرگ پشت گردن

دکتر "پایمپ پوپر" تصاویری از یکی از جراحی های عجیب و چندش آورش را منتشر کرد ، جراحی که توده ای به اندازه یک توپ بولینگ از گردن بیمار خارج می شود.مردی اهل لندن که نامش فاش نشده است به دلیل تورم شدید پشت گردنش به بیمارستان مراجعه کرد تا به روشی درمان شود.

مرد بیمار و همسرش از پزشک خواستند که توده را مثل یک جراحی سرپایی خارج کند اما پزشک با معاینات اولیه متوجه شد که بایستی قبل از جراحی عکسبرداری های دقیق انجام شود چرا که وضعیت به نوعی مشکوک بود.

نتایج آزمایشات نشان داد که تورم ناشی از رشد بی اندازه سلول های چربی بوده است که باید فوری تخلیه شود.دکتر "سندرا لی" می گوید:جراحی آزار دهنده ای بود چرا که وضعیت توده به نوعی چندش آور و کاملا متفاوت با موادر مشابه قبلی بود.جراح با کشیدن روی قسمت میانی تورم روی گردن محل برش را تعیین کرد و با دقت کامل توده را خارج کرد.

توده ی خارج شده که به اندازه یک توپ بزرگ بود 400 گرم وزن داشت و به گفته ی پزشک بسیار چسبناک بود.

تصاویر جراحی چندش آور تخلیه غده گردن به اندازه یک توپ

غده گردن

 عمل وحشتناک

غده گردن

بیمار بدون داشتن مشکل خاصی جراحی را سپری کرد و بعد از پایان تخلیه توده بسیار راضی و در وضعیت خوبی بود.

 غده گردن

جراحی چندش آور غده بزرگ پشت گردن یک مرد + تصاویر 18+

2.726
این مطلب مفید بود ؟1412
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
برچسب : غده
وبگردی