دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت جراحی چندش آور غده بزرگ پشت گردن یک مرد + تصاویر 18+
غده گردن ، جراحی توده پشت گردن
مردی که نامش عنوان نشده است برآمدگی به اندازه یک توپ پشت گردن داشت که برای رهایی از آن زیر تیغ جراحی رفت ، غده گردن او جنسی چسبناک و وزنی سنگین داشت.
بازدید : 18,629 نفر

خارج کردن غده بزرگ از پشت گردن یک مرد

 بیماری که به دلیل داشتن غده گردنی بسیار بزرگ از انجام فعالیت های روزمره ناتوان شده بود برای درمان بعد از مدتها به بیمارستان مراجعه کرد .

جراحی چندش آور غده بزرگ پشت گردن

دکتر "پایمپ پوپر" تصاویری از یکی از جراحی های عجیب و چندش آورش را منتشر کرد ، جراحی که توده ای به اندازه یک توپ بولینگ از گردن بیمار خارج می شود.مردی اهل لندن که نامش فاش نشده است به دلیل تورم شدید پشت گردنش به بیمارستان مراجعه کرد تا به روشی درمان شود.

مرد بیمار و همسرش از پزشک خواستند که توده را مثل یک جراحی سرپایی خارج کند اما پزشک با معاینات اولیه متوجه شد که بایستی قبل از جراحی عکسبرداری های دقیق انجام شود چرا که وضعیت به نوعی مشکوک بود.

نتایج آزمایشات نشان داد که تورم ناشی از رشد بی اندازه سلول های چربی بوده است که باید فوری تخلیه شود.دکتر "سندرا لی" می گوید:جراحی آزار دهنده ای بود چرا که وضعیت توده به نوعی چندش آور و کاملا متفاوت با موادر مشابه قبلی بود.جراح با کشیدن روی قسمت میانی تورم روی گردن محل برش را تعیین کرد و با دقت کامل توده را خارج کرد.

توده ی خارج شده که به اندازه یک توپ بزرگ بود 400 گرم وزن داشت و به گفته ی پزشک بسیار چسبناک بود.

تصاویر جراحی چندش آور تخلیه غده گردن به اندازه یک توپ

غده گردن

 عمل وحشتناک

غده گردن

بیمار بدون داشتن مشکل خاصی جراحی را سپری کرد و بعد از پایان تخلیه توده بسیار راضی و در وضعیت خوبی بود.

 غده گردن

جراحی چندش آور غده بزرگ پشت گردن یک مرد + تصاویر 18+

جراحی چندش آور غده بزرگ پشت گردن یک مرد + تصاویر 18+
2.816
منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف