نمناک سرگرمیدیدنی ها غذایی که خوش یمن است + تصاویر
غذا ، خوش شانس
به عقیده مردم چین انجام یک سری از کارها در آستانه سال جدید خوش یمن است و برای آنها برکت و خوش شانسی در سال جدید را به همراه می آورد،پس با ما باشید تا غذای خوش یمن چینی را بشناسید.

 با غذای خوش یمن چینی آشنا شوید

تا بحال غذای خوش یمن به گوشتان خورده است؟آیا به چنین پدیده هایی اعتقاد دارید؟مطلب جالبی که در این بخش می خوانید یکی از آداب و رسوم چینی ها را در سال جدید به تصویر کشیده است،محصولات غذایی نقش مهمی در جشنواره پایان سال و شروع سال جدید در چین را ایفا می کنند.تصاویری که در زیر مشاهده می کنید برگرفته از یک بازی محبوب 4 نفره در چین است که معمولا برای برنده خوش شانسی به ارمغان می آورد.

هنرمند خوش ذوق چینی با استفاده از مواد غذایی هم چون خمیر بادام زمینی و کنجد این بازی را به شکل خوراکی تهیه کرده و در جشنواره شروع سال جدید چین که به جشنواره فانوس مشهور است قرار داده است.

قیمت هر کاسه کوچک این غذا 6 یوان چین است. حدود یک هفته پیش سال جدید کشور چین شروع شد و مردم به خوبی از ابتکار جالب این هنرمند استقبال کردند.

غذا

غذا

غذا

غذا

غذا

 

غذایی که خوش یمن است + تصاویر

غذایی که خوش یمن است + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از افکار نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف